2013.10.09. 16:22

Ligakupa: kikapott Dunaújvárosban az MVM-Paks

Az MVM-Paks futballcsapata vereséget szenvedett az NB II-es Dunaújvárostól a Ligakupa szerdai meccsén.

TEOL

[caption id="" align="alignleft" width="334"] Kiss Tamás (zöldben) és a paksiak nem bírtak alacsonyabb osztályú riválisukkal (Fotó: Molnár Gyula)
[/caption]

Ligakupa, E-csoport, 3. forduló
Dunaújváros PASE–MVM-Paks 1–0 (1–0).
Dunaújváros, 500 néző. V: Barna G. (Kiss I. B., Nagy A.). Dunaújváros: Orbán S. – Szauter, Burucz (Farkas V., a szünetben), Beleuc, Galambos Á. – Kocsis G., Micskó, Birtalan, Sóron – Perovic (Urbán G., 68.), Sitku (Thiago, 63.). Vezetőedző: Dobos Barna. Paks: Csernyánszki – Heffler T. (Fiola, 75.), Kovács G. (Kecskés, 62.), Nyári, Szabó J. – Délczeg (Könyves, 56.), Nagy O., Kiss T., Hullám, Heffler N. – Tököli. Vezetőedző: Horváth Ferenc. Gól: Perovic a 34. percben.

A paksiak egy győzelemmel (Kozármisleny 4–2) és egy döntetlennel (Videoton 3–3) várták az NB II-es újvárosiak elleni összecsapást, amelyet egy szemfüles gól döntött el, David Perovic az ötösről, becsúszva lőtt a Paks kapujába. A két csapat jövő szerdán újra összecsap, ezúttal az atomvárosban, aztán pedig október 30-án, a Magyar Kupa legjobb 16 csapata közé kerülésért mérkőzik újfent.