2016.09.24. 20:02

Újabb 0–0, megint a léc segített a Paksi FC-n

A Paksi FC a múlt szombati, Gyirmót elleni 0–0 után az MTK-val is 0–0-ra végzett a Fehérvári úton. A kapufa megint a paksiakkal volt.

TEOL

Fotós: MAKOVICS_KORNEL

[caption id="" align="alignleft" width="650"] Keménykedés volt a pályán, gól viszont nem, így sorozatban második hazai mérkőzésén játszott gólnélküli döntetlent a Paksi FC (Fotó: Makovics Kornél) – A mérkőzésről készült képgalériáért kattintson a fotóra!
[/caption]

Az első félidőben Poór Patrik, a másodikban Torghelle Sándor felejt a lécre, így tulajdonképpen örülhet a Paksi FC annak, hogy legalább egy pontot szerzett. Hiába játszottak mezőnyfölényben az atomvárosiak, a tizenhatoshoz érve elfogyott a tudomány, hiányzott a váratlan húzás, az extra, ami gólt eredményezhetett volna. Igaz, az MTK védelem – élén a 38 éves Dragan Vukmirral – jól állt a lábán, a kapuban pedig Danijel Petkovics remekelt. A PFC-nek továbbra sem megy hazai pályán, a mostani már a negyedik döntetlenjük (Videoton 1–1, Ferencváros 0–0, Gyirmót 0–0) volt Haraszti Zsoltéknak, akik csupán a Diósgyőrt tudták legyőzni (2–1).