labdarúgás

2019.10.12. 16:59

A hajrában vesztett két pontot a Szekszárdi UFC

Fotó: Mártonfai Dénes

Fejes Péter szezonbeli harmadik találatával a 93. percig még győzelemre állt Dabas-Gyónon az UFC, amelynek végül meg kellett elégednie az egy ponttal a hajrában emberhátrányba került újonc otthonában.

NB III, Közép csoport, 10. forduló

Dabas-Gyón FC–Szekszárdi UFC 1–1 (0–1)

Dabas-Gyón, v.: Kulcsár K. (Pipicz, Schweighardt)

Dabas-Gyón: Steer – Sallay, Szabó P., Popovics B., Bodnár I., Ablonczy, Soós, Nagy A. (Folmer, 54.), Marsa, Grabant (Gaszner, 68.), Zsivóczky-Pander (Kürti, 58.). Edző: Aczél Zoltán.

Szekszárd: Mityók – Királyházi, Márton E., Dudás D., Füredi – Arena Á., Budai – Vituska I. (Dombi G., 86.), Juhász M. (Péter A., 84.), Kesztyűs M. (Kvanduk J., 73.) – Fejes P. Edző: Dienes Pál.

Gólszerzők: Ablonczy (93.), illetve Fejes P. (32.)

Sárga lap: Popovics B. (91.), illetve Kesztyűs M. (20.), Budai (41.), Királyházi (64.)

Kiállítás: Szabó P. (91.)

A Szekszárd négy győzelemmel, két döntetlennel és négy vereséggel a hetedik a tabellán.

A forduló további eredményei: Szabadkikötő–Dunaharaszti 2–1, Bp. Honvéd II–Dabas 2–0, Kecskemét–Dunaújváros 0–1, Monor–Kelen 1–0, Rákosmente–Szentlőrinc 1–2, Taksony–Kozármisleny 0–2.