2020.01.14. 17:23

A szolnokiak ellen érték el szezonbeli 10. sikerüket a KSC fiataljai

Fotó: Beküldött fotó

Szezonbeli tizedik győzelmét jegyezte az Atomerőmű KSC Szekszárd NB I-es női amatőr bajnokságban szereplő második számú együttese. Harsányi Mária tanítványai a Szolnoki MÁV ellen nyertek 94–57-re.

A szekszárdi együttesben Renczes Rebekán és Németh Lilin kívül mindenki edzője rendelkezésére állt, ilyenre is régen volt már példa.

A KSC három negyeden át irányított, jól játszott, a szolnokiak csak a harmadik tíz percet tudták megnyerni, amikor a hazaiak a vártnál többet hibáztak.

A mezőny legjobbja Liszkai Rebeka volt, aki 21 pontja mellé leszedett 4 lepattanót, szerzett 4 labdát és kiosztott 4 gólpasszt, így 27 IBM-pontot gyűjtött. Miklós Melinda a második félidőben nyújtott jó teljesítményt, 14 pontja mellé leszedett 6 lepattanót, szerzett 8 labdát és kiosztott 5 gólpasszt, összesen 22 IBM pontja lett – írja a klubhonlap.

NB I, zöld csoport, 12. forduló: Atomerőmű KSC Szekszárd–Szolnoki MÁV Sport­egyesület 94–57 (23–13, 22–11, 19–22, 30–11). Szekszárd: LISZKAI 21/9, Andi 9/3, Holcz 8, Haag 6, Istókovics 6. Csere: POP 15/9, MIKLÓS 14, Vincze 7/3, Horváth 6, Hanti 2, Sinka, Villányi.

A szekszárdiak a hibátlan TFSE mögött a tabella második helyén állnak.