nők előnyben

2017.08.22. 21:06

Bajnokok Ligája meccset nyert az MTK

A sorozat honlapja szerint a kék-fehérek az Új Hidegkuti Nándor Stadionban játszott összecsapáson a gól nélküli első félidőt követően Szabó Zsuzsanna, valamint a csereként beállt Méry Rita találatával nyertek.

A magyar bajnok MTK Hungária 2-0-ra győzött a koszovói Hajvalia ellen a női labdarúgó Bajnokok Ligája hazai selejtezőcsoportjának első fordulójában.

A csoport másik mérkőzésén az előző idényben nyolcaddöntős kazah BIIK-Kazygurt 2-1-re verte a portugál Sportingot a III. kerületi TVE pályáján.

Az MTK a pénteki második fordulóban a Sportinggal mérkőzik.

A kvartett első helyezettje jut a legjobb 32 közé, továbbá a tíz csoport legjobb második helyezettje.

Eredmények:

női Bajnokok Ligája-selejtező, 1. forduló:MTK Hungária FC – WFC Hajvalia (koszovói) 2-0 (0-0)BIIK-Kazygurt (kazah) – Sporting CP (portugál) 2-1 (1-1)