2019.05.13. 20:35

Hátrányba került a Bonyhád

Fotó: Makovics Kornél (archív)

A három negyed alatt felépített előnyét az utolsó tíz percben elherdálta a Bonyhád, így hátrányba került a 13. helyért vívott párharcban.

„Elég foghíjasan készültünk, ettől függetlenül igyekeztünk felszabadultan játszani. Bár nem volt tét, mégis két erősen frusztrált csapat lépett pályára. A végjátékig sokkal jobban játszottunk, a közjátékig uraltuk a mérkőzést, de utána ezt már nem tudtuk újítani – fogalmazott Morgen Frigyes, a BKSE edzője.

Férfi NB I/B, Piros csoport, a 13. helyért, 1. mérkőzés

OMNIA Pub & Food Békés–Knipl Kft. Bonyhádi KSE 106–104 (23–24, 24–30, 26–31, 33–19). Békés, v.: Nyilas, Varga Z., Vadász. Bonyhád: Pupp 20/3, Somogyfoki P. 7/3, Baki 25/6, Somogyfoki Sz. 19, Kis M. 5. Csere: Tömösváry 8, Csobán 8/6, Dorogi 4, Ugrinics 4, Gébert 4.

Az egyik fél második győzelméig tartó párharc második meccsét csütörtökön játsszák Bonyhádon (18.30).