siker

2018.02.25. 17:17

Stollár Fannyék nyerték párosban a budapesti női tenisztornát

A 19 éves Stollár pályafutása első WTA-tornagyőzelmét aratta. Garcia Perezzel közösen 12 300 dollárt (3,1 millió forintot) nyertek.

Budapest, 2018. február 25. Stollár Fanny (j) és a spanyol Georgina García Pérez, miután gyõztek a belga Kristen Flipkens és a svéd Johanna Larsson ellen a Hungarian Ladies Open budapesti nõi nemzetközi keménypályás tenisz páros versenyének döntõjében a budapesti BOK csarnokban 2018. február 25-én. MTI Fotó: Kovács Tamás

Stollár Fanny és spanyol játékostársa, Georgina Garcia Perez nyerte a párosversenyt a budapesti, 226 750 dollár (57,2 millió forint) összdíjazású női keménypályás tenisztornán.

A magyar, spanyol duó a BOK Csarnokban zajló verseny vasárnapi döntőjében az első helyen kiemelt Kirsten Flipkens, Johanna Larsson belga, svéd párost verte 4:6, 6:4, 10-3-ra, döntő rövidítésben.

Borítókép: MTI Fotó: Kovács Tamás