Ajánló

2023.10.09. 08:00

Heti sportműsor: rajtol az Európa Kupa, vármegyei rangadó jön az NB III-ban

Berg Sándor

Október 9., hétfő

FUTSAL
Férfi NB III, Délnyugati csoport, 2. forduló
20.00 Tolna-Mözsi FSE–RX Holding Komló Futsal

Október 10., kedd

KOSÁRLABDA
Hepp Kupa, 1. forduló
19.00 Dombóvári Kosársuli KE–NKA Universitas Pécs II.

Október 11., szerda

KOSÁRLABDA
Női Európa Kupa, csoportkör, 1. forduló
18.00 Tarr KSC Szekszárd–Levhartice Chomutov (cseh)

Október 13., péntek

KOSÁRLABDA
Tippmix Férfi NB I/A, 3. forduló
19.00 NKA Universitas Pécs–Atomerőmű SE
Hepp Kupa, 1. forduló
18.30 Bonyhádi KSE–NEOsport-Kozármisleny

LABDARÚGÁS
Tolna Vármegyei I-II. o. Kvalifikáció, az 1. fordulóból
18.00 Bonyhád-Börzsöny SE–Bátaszék SE (Bonyhádon)

Október 14., szombat

FUTSAL
Női NB I, 6. forduló
14.00 DEAC–2F-Bau Tolna-Mözs

KOSÁRLABDA
Férfi NB I/B, Zöld csoport, 4. forduló
19.00 NKA Universitas Pécs II–Atomerőmű SE U23
Női Amatőr NB I, Zöld csoport, 3. forduló
15.00 Szolnoki MÁV SE–Tarr KSC Szekszárd II

LABDARÚGÁS
Simple Női Liga NB I, 7. forduló
14.00 Szekszárdi WFC–KÉSZ-St. Mihály Szeged
Tolna Vármegyei I-II. o. Kvalifikáció, 9. forduló
15.00 Dombóvár FC–Nagymányoki SE
15.00 Bölcskei SE–Faddi SE
AutóCity Volkswagen Tolna Vármegyei III. o., Kelet, 7. forduló
15.00 Tolna VFC II–Nagydorogi KSE (Bogyiszlón)
15.00 Kajdacsi SE–Németkéri SE
AutóCity Volkswagen Tolna Vármegyei III. o. Nyugat 7. forduló
15.00 Felsőnána SE–Nak SE (Hőgyészen)
15.00 Tolnanémedi KSC–Magyarkeszi KSE
15.00 Simontornya TC–Kaposszekcső-Csikóstőttős KSE
15.00 KSE Zomba–Dombóvári LK

Október 15., vasárnap

KÉZILABDA
Férfi NB II, E-csoport, 5. forduló
17.00 Hőgyészi SC–Nagyatádi RKC

LABDARÚGÁS
NB III, Dél-Nyugati csoport, 11. forduló
15.00 FC Dunaföldvár–Paksi FC II
15.00 Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő–Szekszárdi UFC
15.00 Szentlőrinc–Bonyhád-Börzsöny
Női NB II, Nyugati csoport, 6. forduló
15.00 PVSK–Paksi SE
Tolna Vármegyei I-II. o. Kvalifikáció, 9. forduló
15.00 Kakasd SE–Tolna VFC
15.00 Tengelici SE–Aparhanti SE
15.00 Bonyhád-Börzsöny SE–Mórágyi SE
15.00 Kisdorogi FC–ASE Paks
15.00 Teveli Medosz SE–Bonyhád VLC
AutóCity Volkswagen Tolna Vármegyei III. o., Kelet, 7. forduló
15.00 Őcsény SK–Szedresi SE
15.00 Madocsa SE–Dunaszentgyörgyi SE
15.00 Sióagárdi SE–Gerjeni SK
15.00 Gyapa Derbi SE–Pálfai SE (Dunakömlődön)
AutóCity Volkswagen Tolna Vármegyei III. o. Nyugat 7. forduló
10.00 Tamási 2009 FC II–Izmény SE
15.00 1952 Dalmand SC–Iregszemcsei SE

 

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a teol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!