2024.05.20. 10:40

Elképesztő mérkőzést nyertek meg a döbrököziek Nakon

A hazaiak háromszor is vezettek, 6–4-re mégis a Döbröközi KSE tudott nyerni a Nak vendégeként az AutóCity Volkswagen Tolna Vármegyei III. osztály Nyugat csoportjában.

A félidőben még vezetett, a második játékrészben viszont nem talált be a Nak, ellenben három gólt kapott a Döbrököztől, így pont nélkül maradt hazai pályán. A listavezető Tamási II és a címvédő Dombóvári LK sem hibázott, míg a zombaiak korán hátrányba kerültek, de végül otthon tartották a három pontot, így felléptek a tabella harmadik helyére.

A 23. forduló eredményei
Tamási 2009 FC II–Iregszemcsei SE 3–0 (1–0). Tamási, v.: Szappanyos (Tóth T., Albert J.). Gólszerző: Horváth Cs. (22., 60., az első 11-esből), Berengyán (72.)
Dombóvári LK–Izmény SE 7–0 (2–0). Dombóvár, v.: Csobot L. (Nagy Z., Huszár). Gólszerző: Krémer B. (17.), Kismester (23.), Kis D. (57.), Kalmár Cs. (60.), Keresztes P. (65.), Kierdorf (70.), Borbély R. (74.)
KSE Zomba–Magyarkeszi KSE 5–1 (1–1). Zomba, v.: Szabó J. (Prantner M.). Gólszerző: Kerekes R. (67., 71.), Mihalovits (6.), Kalmár Zs. (53.), Nyisztor (83.), illetve Orosz Á. (2.)
Nak SE–Döbröközi KSE 4–6 (4–3). Nak, v.: Tóth T. (Szappanyos). Gólszerző: Rácz M. (2., 27.), Lakatos R. (32., 11-esből), Móricz G. (45+1.), illetve Greschner (6., 33., 50.), Bebesi (9.), Nagy D. (77.), Törő T. (79). Kiállítva: Takács Z. (61., Döbrököz)