2008.02.02. 12:55

Paks: ez a forma nem sok jót ígér

Újabb NB II-es csapattal játszott edzőmeccset az élvonalbeli Paksi FC, de ahogy a Soroksárt (0–0) és a Budaörsöt (2–2), úgy a tavaly még NB III-as Kozármislenyt sem tudta legyőzni.

R. G.

Kozármisleny–Paksi FC 1–1 (1–1). Paksi FC, I. félidő: Kovács A.– Belényesi, Éger, Salamon, Hanák– Heffler, Zováth, Csehi– Weitner, Balaskó– Tököli. II. félidő: Kovács A.– Molnár Z., Horváth S., Salamon, Hanák– Tamási G., Böde D., Mészáros I.– Buzás, Báló– Vári.
A találkozón a 25. percben Finta révén a Kozármisleny szerzett vezetést, Gellei Imre csapata Tököli találatával a 33. percben egyenlített.
A bajnoki rajtig hátralévő időben még nagyon sok munka vár a paksi csapatra, hiszen az eddigi edzőmeccsek eredményei nem sok jóval kecsegtetnek a tavaszi bajnoki idényre.