2024.04.29. 08:40
Sportműsor: itt szurkolhat kedvenc csapatának a héten
Május 1., szerda
KOSÁRLABDA
Tippmix Női NB I, a 3. helyért, 1. mérkőzés
18.00 Tarr KSC Szekszárd–Sopron Basket
Május 4., szombat
KOSÁRLABDA
Tippmix Női NB I, a 3. helyért, 2. mérkőzés
18.00 Sopron Basket–Tarr KSC Szekszárd
Tippmix Férfi NB I/A, alsóház, 6. forduló
18.00 Atomerőmű SE–SZTE-Szedeák
Férfi NB II, Nyugat, 16. forduló
18.00 NEOsport-Kozármisleny–Bonyhádi KSE
LABDARÚGÁS
Simple Női Liga NB I, 21. forduló
16.00 Szekszárdi WFC–FTC-Telekom
Tolna Vármegyei I. osztály, 11. forduló
17.0 Bölcskei SE–Dombóvár FC
17.00 Bátaszék SE–ASE Paks
Tolna Vármegyei II. osztály, 9. forduló
17.0 Kisdorogi FC–Aparhanti SE
AutóCity Volkswagen Tolna Vármegyei III. osztály, Kelet, 21. forduló
17.00 Tolna VFC II–Szedresi SE (Bogyiszlón)
17.00 Györköny SE–Gerjeni SK
AutóCity Volkswagen Tolna Vármegyei III. osztály, Nyugat, 21. forduló
17.00 Tolnanémedi KSC–Iregszemcsei SE
17.00 KSE Zomba–Izmény SE
Május 5., vasárnap
FUTSAL
Női NB I, döntő, 1. mérkőzés
17.00 TFSE-11Teamsports–2F-Bau Tolna-Mözs
KÉZILABDA
Férfi NB II, E-F csoport, felsőház, 6. forduló
15.00 Érdi FKSE-Treff 99–Hőgyészi SC
Női NB II, E-F csoport, alsóház, 5. forduló
11.00 Szekszárdi Fekete Gólyák KC–Érd U21
LABDARÚGÁS
OTP Bank Liga, 31. forduló
16.00 Kecskeméti TE–Paksi FC
NB III, Dél-Nyugati csoport, 27. forduló
17.00 PTE-PEAC–Bonyhád-Majos
17.00 FC Dunaföldvár–Szekszárdi UFC
17.00 FC Nagykanizsa–Paksi FC II
Női NB II, Nyugati csoport, 23. forduló
14.00 Kelen SC–Paksi SE
Tolna Vármegyei I. osztály, 11. forduló
17.00 Mórágyi SE–Nagymányoki SE
17.00 Kakasd SE–Bonyhád VLC
Tolna Vármegyei II. osztály, 9. forduló
17.00 Tolna VFC–Tengelici SE
17.00 Teveli Medosz SE–Bonyhád-Börzsöny SE
AutóCity Volkswagen Tolna Vármegyei III. osztály, Kelet, 21. forduló
17.00 Őcsény SK–Dunaszentgyörgyi SE
17.00 Gyapa Derbi SE–Nagydorog KSE (Dunakömlődön)
17.00 Németkéri SE–Madocsa SE
17.00 Sióagárdi SE–Pálfai SE
AutóCity Volkswagen Tolna Vármegyei III. osztály, Nyugat, 21. forduló
17.00 Tamási 2009 FC II–Nak SE
17.00 Döbröközi KSE–Dombóvári LK
17.00 1952 Dalmand SC–Kaposszekcső-Csikóstőttős KSE