labdarúgás

2020.07.16. 18:10

Veretlen még az UFC, a Majos kikapott a Mislenytől

Második felkészülési mérkőzését is megnyerte a Szekszárdi UFC, a Majos elleni siker (4–2) után ezúttal a szintén harmadosztályú Gárdonyt múlta felül Dienes Pál együttese.

A történelmi NB III.-as idényre készülő Majosnak viszont nem sikerült a bravúr, a komoly felkészülés a Kozármisleny ellen éreztette hatását. Fásultan, fáradtan játszott Tihanyvári László együttese, amely végül nagy vereségbe szaladt bele. A gárdának három győzelem (Lovászhetény, Szentlőrinc, Pécsvárad) mellett ez volt a negyedik veresége, előtte a Pécstől, a Pápától és az UFC-től kapott ki.

Szekszárdi UFC–Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő 2–0 (2–0). Szekszárd: Mityók (Szűcs K.) – Rácz F. (Adorján), Márton E., Rácz Á. (Temesi), Füredi – Budai (Héhn) – Királyházi (Wirth), Arena Á. (Béla D.), Juhász M. (Gellér), Németh K. (Juhász G.) – Péter A. (Körmöci). Gól: Királyházi (36.), Arena Á. (40.).

HR-Rent Kozármisleny–Majosi SE 5–0 (4–0). Majos, 1. félidő: Steinbach G. – Várda, Bognár, Ledneczki, Vituska – Kovács – Széles, Lizák, Hock, Petrovics – Steinbach M. 2. félidő: Steinbach G. – Széles, Bognár, Ledneczki, Várda – Kovács, Dér – Tamás, Hock (Sztuhár), Petrovics – Pál A.

A Szekszárd szombaton, hazai pályán az újraalakult Paksi FC második csapatával játszik (17 óra), míg a majosiak szintén aznap a pécsi PEAC gárdáját látják vendégül 11 órától.

Az NB III.-as bajnokság augusztus 2-án kezdődik.