labdarúgás

2020.08.04. 07:00

Öttel kevesebb gárda vág neki a megye kettes bajnokságnak

Augusztus és november utolsó hétvégéje között rúgják a bőrt a megyei II. osztályú csapatok az idén. Összeállt a focibajnokság 2020/2021-es idényének sorsolása.

TN-összeállítás

Tizenhétről tizenkét együttesre csökkent a megyei másodosztályú bajnokság mezőnye, miután a Gerjeni SK és a Bölcskei SE a megyei élvonalban, a Kölesdi SE, a Csikóstőttős–Kaposszekcső KSE és a Pincehelyi ATE a legalsó osztályban indít csapatot, a Tolna VFC pedig egy ligával lejjebb nevezett. A bajnoki helyezések oda-visszavágós rendszerben dőlnek el, majd az „alapszakasz” után felső-, közép- és alsóházban zárul az idény (négy-négy-négy csapattal).

A 2020/2021-es idény programja

1. forduló, augusztus 29., szombat: Tolna VFC-Faddi SE, Simontornya TC-Bonyhád-Börzsöny SE, Őcsény SK-Dunakömlődi SE, Szekszárdi UFC II-Madocsa SE 17 óra. Augusztus 30., vasárnap: Aparhanti SE-Mórágyi SE, Kisdorogi FC-Nagymányoki SE 17 óra.

2. forduló, szeptember 5., szombat: Bonyhád-Börzsöny SE-Tolna VFC, Faddi SE-Szekszárdi UFC II 16.30. Szeptember 6., vasárnap: Madocsa SE-Kisdorogi FC, Nagymányoki SE-Őcsény SK, Dunakömlődi SE-Aparhanti SE, Mórágyi SE-Simontornya TC 16.30.

3. forduló, szeptember 12., szombat: Tolna VFC-Mórágyi SE, Simontornya TC-Dunakömlődi SE, Őcsény SK-Madocsa SE, Faddi SE-Bonyhád-Börzsöny SE 16.30. Szeptember 13., vasárnap: Aparhanti SE-Nagymányoki SE, Kisdorogi FC-Szekszárdi UFC II 16.30.

4. forduló, szeptember 19., szombat: Szekszárdi UFC II-Őcsény SK 16. Szeptember 20., vasárnap: Kisdorogi FC-Faddi SE, Madocsa SE-Aparhanti SE, Nagymányoki SE-Simontornya TC, Dunakömlődi SE-Tolna VFC, Mórágyi SE-Bonyhád-Börzsöny SE 16.

5. forduló, szeptember 26., szombat: Tolna VFC-Nagymányoki SE, Simontornya TC-Madocsa SE, Őcsény SK-Kisdorogi FC, Bonyhád-Börzsöny SE-Dunakömlődi SE, Faddi SE-Mórágyi SE 16. Szeptember 27., vasárnap: Aparhanti SE-Szekszárdi UFC II 16.

6. forduló, október 3., szombat: Őcsény SK-Faddi SE, Szekszárdi UFC II-Simontornya TC 15. Október 4., vasárnap: Kisdorogi FC-Aparhanti SE, Madocsa SE-Tolna VFC, Nagymányoki SE-Bonyhád-Börzsöny SE, Dunakömlődi SE-Mórágyi SE 15.

7. forduló, október 10., szombat: Tolna VFC-Szekszárdi UFC II, Simontornya TC-Kisdorogi FC, Bonyhád-Börzsöny SE-Madocsa SE, Faddi SE-Dunakömlődi SE 15. Október 11., vasárnap: Aparhanti SE-Őcsény SK, Mórágyi SE-Nagymányoki SE 15.

8. forduló, október 17., szombat: Őcsény SK-Simontornya TC, Szekszárdi UFC II-Bonyhád-Börzsöny SE 14.30. Október 18., vasárnap: Aparhanti SE-Faddi SE, Kisdorogi FC-Tolna VFC, Madocsa SE-Mórágyi SE, Nagymányoki SE-Dunakömlődi SE 14.30.

9. forduló, október 24., szombat: Tolna VFC-Őcsény SK, Simontornya TC-Aparhanti SE, Bonyhád-Börzsöny SE-Kisdorogi FC, Faddi SE-Nagymányoki SE 14.30. Október 25., vasárnap: Dunakömlődi SE-Madocsa SE, Mórágyi SE-Szekszárdi UFC II 14.30.

10. forduló, október 31., szombat: Simontornya TC-Faddi SE, Őcsény SK-Bonyhád-Börzsöny SE, Szekszárdi UFC II-Dunakömlődi SE 13.30. November 1., vasárnap: Aparhanti SE-Tolna VFC, Kisdorogi FC-Mórágyi SE, Madocsa SE-Nagymányoki SE 13.30.

11. forduló, november 7., szombat: Tolna VFC-Simontornya TC, Bonyhád-Börzsöny SE-Aparhanti SE, Faddi SE-Madocsa SE 13.30. November 8., vasárnap: Nagymányoki SE-Szekszárdi UFC II, Dunakömlődi SE-Kisdorogi FC, Mórágyi SE-Őcsény SK 13.30.

12. forduló, november 14., szombat: Faddi SE-Tolna VFC, Bonyhád-Börzsöny SE-Simontornya TC 13.30. November 15., vasárnap: Mórágyi SE-Aparhanti SE, Dunakömlődi SE-Őcsény SK, Nagymányoki SE-Kisdorogi FC, Madocsa SE-Szekszárdi UFC II 13.30.

13. forduló, november 21., szombat: Őcsény SK-Nagymányoki SE, Simontornya TC-Mórágyi SE, Tolna VFC-Bonyhád-Börzsöny SE, Szekszárdi UFC II-Faddi SE 13. November 22., vasárnap: Kisdorogi FC-Madocsa SE, Aparhanti SE-Dunakömlődi SE 13.

14. forduló, november 28., szombat: Szekszárdi UFC II-Kisdorogi FC, Bonyhád-Börzsöny SE-Faddi SE 13. November 29., vasárnap: Mórágyi SE-Tolna VFC, Dunakömlődi SE-Simontornya TC, Nagymányoki SE-Aparhanti SE, Madocsa SE-Őcsény SK 13.

Az ifjúsági mérkőzéseket két órával a felnőtt találkozók előtt játsszák. A mérkőzések végleges kezdési időpontjait a rajt előtti ligaértekezleten pontosítják a csapatvezetők.

Borítókép: Máté Norbert, a börzsönyiek kapitánya és Hosnyánszki Zsolt játékos-edző sorozatban háromszor ünnepelt

Ezek is érdekelhetik