Teremtorna

2023.01.30. 11:15

Élre állt a Sarki Kocsma

A negyedik forduló után már csak három csapat veretlen a Madocsai Teremlabdarúgó-tornán.

Munkatársunktól

A negyedik játéknap után a többszörös bajnok vette át a vezetést a teremtornán, mivel Böde Dániel vezérletével magabiztosan hozták a kötelezőt az alsóházban tanyázó PKO Trans ellen. Az eddig listavezető Deportivo parázs mérkőzésen egy parádés Kovács Richárd ollózós gól után hátrányból mentette döntetlenre az MNKK elleni párharcot, így – a listavezetőhöz hasonlóan – mindkét gárda megőrizte veretlenségét. Az eddig pont nélkül álló Herczig és Társa csapata eredményes napot zárt, miután a sereghajtó elleni győzelmet egy bravúros kétgólos hátrányból, az utolsó pillanatokban értékesített büntetővel pontot rabolt az esélyesebb MNKK ellen. Ezen a párharcon apa-fiú összecsapást is láthattunk, ahol az idősebb Süvöltős József örülhetett a végén. A góllövőlistán megerősítette vezető helyét a tíz találattal álló Böde Dániel, őt az előbb említett Süvöltős József (Herczig és Társa Bt.) és Rezicska Richárd (Németkéri Barátok) követik hat-hat góllal.

A 4. játéknap eredményei
Lelkesek–Németkéri Barátok 1–4. Gólszerzők: Csereklei K., illetve Rezicska R., Rodenbücher T., öngól, Balogh K.
Fitt Boys–Herczig és Társa Bt. 1–3. Gólszerzők: Zemkó Á., illetve Süvöltős J. (2), Herczig B.
MNKK–Deportivo 3–3. Gólszerzők: Györgye E. (2), Buzás A., illetve Palló V., Tolnai L., Kovács R.
Sarki Kocsma–PKO Trans 6–1. Gólszerzők: Böde D. (4), Besenczi I., Madár K., illetve Szili P.
MNKK–Herczig és Társa Bt. 2–2. Gólszerzők: ifj.Süvöltős J., Hanol M., illetve Süvöltős J. (2)