2023.09.16. 20:37

Megnyerte az Orosz László-emléktornát az Atomerőmű SE!

Magabiztosan nyert a házigazda Kometa Kaposvár ellen az Atomerőmű SE az Orosz László-emléktorna döntőjében.

Nagyon belejött az Atomerőmű SE. Egy hete a saját rendezésű emléktornájukat, a Morgen Ferdinánd-kupát nyerték meg Csirke Ferenc tanítványai, most pedig Kaposváron az Orosz László-emléktornáról hozták el a győztesnek járó serleget.

A piros-kékek ugyanúgy az oroszlányiakat és a kaposváriakat múlták felül, ahogy tették azt az ESZI-sportcsarnokban. Akkor 85–65-re, most Somogyban 96–80-ra verték az elődöntőben az OSE Lionst. A Morgen-torna fináléjában hosszabbítás után 97–92-re nyertek az atomosok, ezúttal simábban ment a fináléban a Kometa Kaposvár ellen.