Vármegyei III. osztály, Nyugat

2023.10.02. 11:40

Újabb skalpot szedett a Tolnanémedi, hibátlan maradt a Tamási II Nyugaton

A Tamási II győzelmével ért véget a dobogósok csatája, így továbbra is százszázalékos az AutóCity Volkswagen Tolna Vármegyei III. osztály Nyugat csoportjában.

Berengyán Béla együttese negyedik bajnokiján a Döbrököz ellen megkapta első gólját, de a tamási gárda mérlege így is hibátlan maradt. A Nak szintén behúzta harmadik bajnokiját, ezúttal a sereghajtó dalmandiak otthonából hozta el a három pontot.

Az újonc Tolnanémedire újabb nehéz mérkőzés várt az előző idény dobogósai (Dombóvári LK, Zomba, Döbrököz) és a Tamási II után, de az izményiek legyőzésével újabb nagy skalpot szerzett. A Kaposszekcső-Csikóstőttős és a Simontornya is pont nélkül maradt, s ötödik bajnokiját is elveszítette.

AutóCity Volkswagen Tolna Vármegyei III. osztály, Nyugat, 5. forduló
Tamási 2009 FC II–Döbröközi KSE 3–1 (3–1). Tamási, v.: Szabó J. (Krajcsovics A.). Gólszerző: Kovács Z. (6., 41.), Schell (35.), illetve Kovács R. (25.)
Tolnanémedi KSC–Izmény SE 3–1 (1–0). Tolnanémedi, v.: Vámosi A. (Albert J., Kiss J.). Gólszerző: Nagy L. (36., 61.), Szabó V. (65.), illetve Csernik N. (73.)
1952 Dalmand SC–Nak SE 0–7 (0–3). Dalmand, v.: Kovács L. (Málinger, Józsa B.). Gólszerző: Rácz M. (38., 40., 55.), Móricz G. (65., 75., az első 11-esből), Schiffer (12.), Harczi (50.)
Simontornya TC'22–Magyarkeszi KSE 1–8 (1–5). Simontornya, v.: Málinger (Józsa B., Horváth T.). Gólszerző: Petrik (23.), illetve Mudris Norman (7., 20., 48., 63.), Pataki Gy. (17.), Vecsei J. (22., öngól), Orosz M. (39.), Orosz Á. (65.)
Kaposszekcső-Csikóstőttős KSE–Iregszemcsei SE 0–5 (0–3). Csikóstőttős, v.: Czeglédi (Szakács G., Zsiborás). Gólszerző: Horváth Krisztián (15., 22., 83.), Horváth Kálmán (23., 75., a második 11-esből)
A Felsőnána SE–Dombóvári LK mérkőzést november 1-jére halasztották.