2024.04.15. 13:04

Hatszáz perc után szerzett gólt a Dalmand, mégis nagy pofonba szaladt bele Nakon

Egy tucat gólt kaptak a dalmandiak, akik így továbbra is pont nélkül állnak a vármegyei III. osztály Nyugat csoportjában. A Tamási II és az Izmény hátrányból fordított, az Iregszemcse magabiztosan győzött.

Öt mérkőzés és összesen 621 perc után – egy öngóllal – ismét gól íródott a Dalmand neve mellé, ám így is nagy vereségbe szaladt bele a csapat Nakon. Sorozatban kilencedik vereségét szenvedte el a Kaposszekcső-Csikóstőttős, az Iregszemcse viszont továbbra is hibátlan tavasszal csakúgy, mint a sorozatban hatodik győzelmét arató tamásiak. Az Izmény az utolsó percben lőtte győztes találatát a tolnanémediek ellen.

AutóCity Volkswagen Tolna Vármegyei III. osztály, Nyugat, 18. forduló
Döbröközi KSE–Tamási 2009 FC II 1–2 (1–1). Döbrököz, v.: Szappanyos (Málinger, Nagy Z.). Gólszerző: Varga R. (1., 11-esből), illetve Horváth Cs. (43., 61.). Kiállítva: Szieber D. (88.), illetve Németh L. (79.)
Iregszemcsei SE–Kaposszekcső-Csikóstőttős KSE 8–0 (3–0). Iregszemcse, v.: Tóth T. (Albert J.). Gólszerző: Horváth Krisztófer (30., 49., 62., 69.), Horváth Kálmán (32., 43.), Szabó B. (47.), Máté Á. (52., öngól)
Izmény SE–Tolnanémedi KSC 4–3 (1–0). Izmény, v.: Vámosi A. (Zászlósi, Vicsik). Gólszerző: Sebestyén Sz. (25., 55., 90.), Makrai (75.), illetve Ujfalusi (60.), Györe N. (67.), Tisza (72.)
Nak SE–1952 Dalmand SC 12–1 (6–0). Nak, v.: dr. Hegedüs I. (Fodor M., Kelemen Á.). Gólszerző: Móricz G. (38., 42., 61.), Benedek T. (13., 57.), Lakatos R. (15., 73., mindkettő 11-esből), Rácz M. (19., 76.), Nagy G. (64., 79.), Balogh L. (44..), illetve Harczi (88., öngól)