Ország-világ

2004.10.26. 06:33

Mozi

BAMA

Bálint Zsidó Közösségi Ház Bálint Filmklub 18.00
Bem Harry Potter és az azkabani fogoly 16.00 Mulholland Drive – A sötétség útja 20.15 Wilbur öngyilkos akar lenni 18.15

Cinema City Csepel Plaza
Argo 14.00, 16.15, 18.15, 20.15 Arthur király 19.30 Bajos csajok 13.45, 18.00 A Bourne-csapda 15.30, 17.45 Csajok a csúcson 2. 13.15, 15.15, 19.45 Én, a robot 15.45, 20.00 A falu 15.45, 18.00, 20.15 Garfield 14.15, 16.00, 17.45 Pokolfajzat 13.15 Stepfordi feleségek 13.30, 20.00 Szex, csajok, Ibiza 17.30 Szüzet szüntess! 13.00, 17.30 Terminál 15.00, 19.45

Cinema City Új Udvar

Arthur király 19.30, 19.30 Bajos csajok 13.15, 15.30 A Bourne-csapda 18.15, 20.15. Én, a robot 14.45, 17.15 A falu 17.30 Macskanő 16.30 Pókember 2. 14.00 Shrek 2. 14.15,16.15 Szüzet szüntess! 18.30, 20.30 A temetetlen halott 15.00, 17.30, 20.00 Terminál 17.30, 20.00 Vágyastársak 13.00, 15.15, 19.45

Cirko-Gejzír

A fiú 17.00 Haverok 19.00 Torremolinos 73 – Szex, hazugság, super 8 17.30, 19.00, 21.00 Visszafordíthatatlan 21.00

Corvin Budapest Filmpalota

Apja lánya 12.30, 16.30 Az apokalipszis angyalai – Bíbor folyók 2. 10.30, 14.30, 18.30, 20.30, 22.30
A Bourne-csapda 11.45, 16.45 Collateral – A halál záloga 10.15, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45 A falu 11.30, 21.30 Már megint bérgyilkos a szomszédom 10.00, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45 A temetetlen halott 10.00, 11.00, 12.30, 13.30, 15.00, 16.00, 17.30, 18.30, 20.00, 21.00, 22.30 Terminál 19.00 A tűzben edzett férfi 14.00

Európa

Argo 21.00 Barbárok a kapuk előtt 13.30 Csak az a szex 16.45 Egy makulátlan elme örök ragyogása 17.00 Fahrenheit 9/11 21.00 Kontroll 19.00 Kőtutaj 13.15 A passió 18.45 Szezon 15.30 Tavasz, nyár, ősz, tél ... és tavasz 15.00

Hollywood Multiplex Duna Plaza
Apja lánya 10.45, 15.15, 17.30, 19.45 Az apokalipszis angyalai – Bíbor folyók 2. 10.30, 12.45, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45 Argo 16.00, 18.30, 21.00 Arthur király 13.15 A Bourne-csapda 13.00, 22.00 Collateral – A halál záloga 10.00, 11.15, 12.30, 13.45, 15.00, 16.15, 17.30, 18.45, 20.00, 21.15, 22.30 Feketék fehéren 13.45, 15.45 Garfield 10.00, 11.45, 13.30, 15.30, 17.15 A legelő hősei 11.15 Már megint bérgyilkos a szomszédom 10.15, 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30 Nők transzban 11.30, 13.45, 16.00, 18.15, 20.30, 22.45 Shrek 2. 11.30 Stepfordi feleségek 18.00 A temetetlen halott 11.00, 14.00, 16.45, 19.30, 22.15 Terminál 15.45 A tűzben edzett férfi 19.00, 21.45 Vágyastársak 13.15

Hollywood Multiplex Lurdy Ház

Az apokalipszis angyalai – Bíbor folyók 2. 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00 Argo 18.15, 20.30, 22.45 A Bourne-csapda 15.45, 18.00 Collateral – A halál záloga 12.30, 14.15, 15.00, 16.45, 17.30, 19.15, 20.00, 21.45, 22.30 Én, a robot 13.15 Feketék fehéren 20.00, 22.00 Garfield 12.15, 14.15, 16.15 Már megint bérgyilkos a szomszédom 12.45, 14.45, 17.00, 19.00, 21.15 Nők transzban 12.45, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45 Stepfordi feleségek 12.00, 14.00, 16.00, 18.00 A temetetlen halott 14.00, 17.00, 19.45 Terminál 22.30 A tűzben edzett férfi 20.15

Hollywood Multiplex Óbuda

Az apokalipszis angyalai – Bíbor folyók 2. 16.30, 18.45, 21.00 A Bourne-csapda 13.30, 18.30, 20.45 Collateral – A halál záloga 14.45, 17.15, 19.45, 22.15 Én, a robot 13.00, 15.30 A falu 18.15, 20.30 Feketék fehéren 14.00, 19.00 Garfield 14.30 Már megint bérgyilkos a szomszédom 14.45, 17.00, 19.30, 21.45 A passió 15.15 Shrek 2. 13.15 A temetetlen halott 18.00, 20.45 Terminál 15.45 A tűzben edzett férfi 16.15, 21.15

Hollywood Multiplex
Pólus Argo 14.30, 18.15 A Bourne-csapda 17.45 Collateral – A halál záloga 13.00, 15.15, 17.30, 20.00 Csajok a csúcson 2. 13.15, 15.30 Én, a robot 13.30 A falu 21.15 Feketék fehéren 20.15 Garfield 14.00 Már megint bérgyilkos a szomszédom 15.00, 17.00, 19.30, 21.30 Stepfordi feleségek 16.45, 19.00 A temetetlen halott 16.00, 18.30, 21.00 Terminál 15.45 A tűzben edzett férfi 20.30

Kossuth mozi
Az apokalipszis angyalai - Bíbor folyók 2. 10.00, 12.15, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00 A Bourne-csapda 16.30, 20.30 Collateral – A halál záloga 10.15, 12.30, 15.00, 17.15, 19.45, 22.15 Én, a robot 11.30, 14.15 Fahrenheit 9/11 22.30 A falu 18.00, 20.15 Norman Jewison. Az ítélet 18.30, 22.30 Terminál 10.45, 13.15, 15.45

Kultiplex
21 gramm 17.00 Etnocinema.
A háztűzőrző 20.00 Hideghegy 19.00 Kőtutaj 15.00 Olasz nyelv kezdőknek 18.00

Mammut Mozi

Álmodozók 13.15, 17.30, 20.00, 22.15 Apja lánya 10.45, 13.00, 15.15, 18.15, 22.15 Az apokalipszis angyalai – Bíbor folyók 2. 10.15, 12.45, 15.15, 17.45, 22.45 Argo 13.30, 18.45 Arthur király 15.45 A Bourne-csapda 19.45 Collateral – A halál záloga 10.30, 11.30, 13.00, 14.00, 15.30, 16.30, 18.00, 19.00, 20.30, 21.30 Csajok a csúcson 2. 11.30 Egy makulátlan elme örök ragyogása 21.00 A falu 15.30 Feketék fehéren 13.30 Garfield 10.45, 12.30, 14.15, 16.00 Már megint bérgyilkos a szomszédom 10.00, 12.00, 14.15, 16.30, 18.45, 21.00 Nők transzban 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00 Stepfordi feleségek 11.15, 13.15, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15 A temetetlen halott 10.00, 11.00, 12.30, 13.30, 15.00, 16.00, 17.30, 18.30, 20.00, 21.00, 22.30 Terminál 11.15, 15.45, 21.00 A tűzben edzett férfi 18.00, 20.30 Vágyastársak 17.45

Merlin Nemzetközi Színház

Monty Python repülő cirkusza 37., 38., 39. rész 20.00

Művész

Álmodozók 15.30, 17.30, 19.15, 21.30 Carandiru 17.30 Dealer 15.30, 19.45, 22.00 Fahrenheit 9/11 15.30 Good Bye, Lenin! 13.15 Mindent anyámról 14.00 Rossz nevelés 21.30 Schultze Gets the Blues 15.30, 19.30, 21.30 Szezon 19.45 Tamara 16.45, 20.00, 21.30 Új Eldorádó 17.30 Világok arca. Baraka 15.00, 18.15

Néprajzi Múzeum
Az út vége, Tiszta románc 16.30

Odeon-Lloyd mozi

Haverok 17.00, 17.00, 20.45, 20.45 Osama 19.00, 19.00

Örökmozgó
Grand Hotel 16.30 A tölgy 20.30 Tóth Barnabás filmjei 18.30

Palace Campona
Apja lánya 16.30, 18.45, 21.00 Az apokalipszis angyalai – Bíbor folyók 2. 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30 Argo 15.00, 17.15, 19.30, 21.45 A Bourne-csapda 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30 Collateral – A halál záloga 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00 Csajok a csúcson 2. 16.15, 20.30 A falu 14.00, 18.15, 22.15 Feketék fehéren 13.15, 17.45, 22.15 Garfield 13.00, 14.45, 16.45 Már megint bérgyilkos a szomszédom 14.45, 17.00, 19.15, 21.30 Stepfordi feleségek 15.30, 20.00 A temetetlen halott 13.45, 16.30, 19.15, 21.45 A tűzben edzett férfi 16.00, 19.00, 22.00

Palace Mom Park
Az apokalipszis angyalai – Bíbor folyók 2. 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30 Argo 15.30, 20.00 A Bourne-csapda 14.15, 16.45, 19.15, 21.45 Collateral – A halál záloga 14.30, 17.00, 19.30, 22.00 A falu 22.15 Feketék fehéren 17.45 Már megint bérgyilkos a szomszédom 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00 Nők transzban 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15 Rossz nevelés 15.00 Stepfordi feleségek 17.45, 22.30 A temetetlen halott 17.30, 20.00 A tűzben edzett férfi 15.00, 15.00, 19.45, 19.45 Vágyastársak 15.15, 22.30

Palace Westend
Apja lánya 11.00, 13.15, 16.00, 18.15, 20.30 Az apokalipszis angyalai – Bíbor folyók 2. 10.30, 12.45, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45 Argo 15.45 A Bourne-csapda 13.00, 16.15, 21.00 Collateral – A halál záloga 10.00, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Csajok a csúcson 2. 10.15, 18.30 Én, a robot 18.30 A falu 22.45 Feketék fehéren 10.45, 18.15, 20.45 Garfield 11.30, 13.30, 15.30, 17.30 Már megint bérgyilkos a szomszédom 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45 Nők transzban 12.15, 14.30, 16.45, 19.00, 21.15 Stepfordi feleségek 12.00, 14.00, 16.30, 19.15, 21.30 Super Size Me 18.00 A temetetlen halott 12.00, 15.15, 20.00, 22.45 Terminál 14.15, 17.00 A tűzben edzett férfi 11.15, 14.15, 17.15, 20.15 Vágyastársak 15.15, 20.30

Puskin

Álmodozók 11.00, 14.15, 18.30, 20.45 Perlasca 16.45 Rossz nevelés 16.30 Stepfordi feleségek 10.45, 12.30, 15.00, 19.00, 21.00 A temetetlen halott 10.30, 13.00, 15.30, 18.00, 20.30 Torremolinos 73 – Szex, hazugság, super 8 13.15

Semmelweis Egyetem Egészségügyi Főiskolai Kar Filmklubja
Alkony sugárút 18.30

Szindbád

Good Bye, Lenin! 16.45 Leány gyöngy fülbevalóval 18.45, 20.30 Perlasca 18.30 Rossz nevelés 20.45 Tamara 17.15 Tabán

Toldi

Dealer 16.45, 20.30 Fallal szemben 16.30 Haverok 14.45, 18.30, 21.15 Schultze Gets the Blues 19.15

Tűzoltó
Múzeum Pusztító magyar tűzesetek 17.00

Uránia Nemzeti Filmszínház
Dealer 18.30, 21.00 Perlasca 18.15 Schultze Gets the Blues 20.30 Tamara 14.30 A temetetlen halott 14.00, 16.15, 18.30, 21.00 Trianon 14.30 Új Eldorádó 17.00 Vágyastársak 16.15

Vörösmarty

Argo 16.45 Belleville randevú - Francia rémes, Somlói galuska 15.00 Port.hu. japán filmklub 19.00

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a teol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában