Ország-világ

2004.11.25. 00:56

Budapesti mozik műsora

BAMA

Bem Frida 19.45 A temetetlen halott 16.00 Vodka Lemon 18.15

Benczúr Ház Harmadik találkozás 19.00

Cinema City Csepel Plaza Alien vs. Predator – A Halál a Ragadozó ellen 13.30, 15.45, 18.00, 20.15 A Bourne-csapda 15.30 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 13.30, 15.45, 18.00, 20.15 Cápamese 14.00, 16.00, 18.00 Collateral – A halál záloga 20.00 A falu 15.30 Hihetetlen család 13.00, 15.30, 18.00, 20.30 Kidobós – Sok flúg disznót győz 13.15, 17.45, 20.00 Mobil 16.45 Neveletlen hercegnő 2. – Eljegyzés a kastélyban 13.15, 17.45 Nyílt tengeren 14.45, 18.45, 20.30 Terminál 19.45

Cinema City Új Udvar Argo 13.45 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 13.30, 15.45, 18.00, 20.15 Che Guevara: A motoros naplója 13.00, 17.15 Collateral – A halál záloga 16.00, 19.30 A falu 14.00 Felejtés 18.30, 20.30 Hihetetlen család 13.00, 15.30, 18.00, 20.30 Nyílt tengeren 15.30, 19.45 Orion űrhajó – A visszatérés 16.15, 18.15, 20.15 A teme-tetlen halott 17.00 Terminál 14.30

Cirko-Gejzir Haverok 17.00, 21.00 Nézz balra, ott egy svéd! 17.00, 19.00, 21.00 Torre-molinos 73 – Szex, hazugság, super 8 19.00

Corvin Budapest Filmpalota Alien vs. Predator – A Halál a Ragadozó ellen 15.00 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 11.00, 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15 Cápamese 10.30, 12.30, 14.30 Collateral – A halál záloga 22.00 Csodálatos Júlia 10.00, 14.15, 17.15, 19.30, 21.45 Felejtés 18.30, 20.30, 22.30 Godsend – A teremtés klinikája 12.15, 16.30, 18.45, 21.00 Hihetetlen család 10.00, 11.00, 12.15, 13.15, 14.45, 15.45, 18.15, 20.45 Kidobós – Sok flúg disznót győz 13.00 A mandzsúriai jelölt 17.00 Mobil 16.30 A temetetlen halott 10.30, 19.30

Európa 21 gramm 20.45 Argo 13.30 Egy makulátlan elme örök ragyogása 19.00 Elveszett jelentés 21.00 Idióták 15.15 Kontroll 15.15 Nyílt tengeren 17.15 Orion űrhajó – A visszatérés 18.45 Tavasz, nyár, ősz, tél… és tavasz 13.15 Új Eldorádó 13.30, 17.15

Holokauszt Emlékközpont Gyere-kek a szakadékból 18.00

Hollywood Multiplex Duna Plaza  Alien vs. Predator – A Halál a Ragadozó ellen 10.30, 14.45, 19.00 Anakonda 2. – A véres orchidea 17.30, 19.30 Argo 22.30 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 10.00, 11.45, 12.00, 14.15, 16.30, 18.45, 20.00, 21.00 Cápamese 10.15, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15 Collateral – A halál záloga 22.00 Csodálatos Júlia 11.00, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15 Felejtés 18.00, 22.15 Garfield 14.30 Godsend – A teremtés klinikája 16.15, 18.30, 20.45 Hihetetlen család 10.00, 11.45, 12.30, 14.00, 15.00, 16.30, 17.30, 19.00, 20.00, 21.30, 22.30 Kalandférgek 11.15, 13.15, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15 Kidobós – Sok flúg disznót győz 14.00, 16.00 Már megint bérgyilkos a szomszédom 12.45, 17.00, 21.15 Mobil 15.30, 22.45 Neveletlen hercegnő 2. – Eljegyzés a kastélyban 10.45, 13.00 Nyílt tengeren 21.15 Terminál 11.30 Totál szívás 11.45, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45

Hollywood Multiplex Lurdy Ház Alien vs. Predator – A Halál a Ragadozó ellen 18.45, 21.00 Anakonda 2. – A véres orchidea 12.15, 14.30, 16.45, 19.00, 21.15 Argo 13.30 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 13.00, 15.15, 17.45, 20.15, 22.30 Cápamese 13.30 Collateral – A halál záloga 22.00 Csodálatos Júlia 13.00, 15.15, 17.30, 19.45 Felejtés 18.15, 20.15, 22.15 Godsend – A teremtés klinikája 17.00, 19.15, 21.30 Hihetetlen család 12.15, 14.45, 17.15, 20.00, 22.45 Kidobós – Sok flúg disznót győz 12.00, 14.00, 16.15, 22.30 A mandzsúriai jelölt 16.00 Már megint bérgyilkos a szomszédom 12.45, 15.00 Mobil 20.30 Neveletlen hercegnő 2. – Eljegyzés a kastélyban 13.45, 16.00 Nyílt tengeren 18.30 Az Ördögűző – A kezdet 14.15, 16.45, 19.15, 21.45 Totál szívás 15.30, 17.30, 19.30, 21.30

Hollywood Multiplex Óbuda Alien vs. Predator – A Halál a Ragadozó ellen 13.00, 15.00 Anakonda 2. – A véres orchidea 18.45, 20.45 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 14.00, 16.30, 19.00, 21.15 Cápamese 13.15, 15.15, 17.15 Csodálatos Júlia 15.30, 17.45, 20.00, 22.15 Fe-lejtés 19.15, 21.30 Godsend – A teremtés klinikája 17.00, 19.30 Hihetetlen család 13.30, 16.00, 18.30, 21.00 Kidobós – Sok flúg disznót győz 14.45 A mandzsúriai jelölt 21.45 Mobil 16.45 Totál szívás 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15

Hollywood Multiplex Pólus Alien vs. Predator – A Halál a Ragadozó ellen 17.00 Anakonda 2. – A véres orchidea 19.30, 21.30 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 14.00, 16.15, 18.30, 20.45 Cápamese 15.00, 16.45 Felejtés 17.45, 20.00 Godsend – A teremtés klinikája 19.30 Hihetetlen család 13.30, 16.00, 18.15, 21.00 Kalandférgek 13.45, 15.30, 18.45, 20.30 Kidobós – Sok flúg disznót győz 13.15 Már megint bérgyilkos a szomszédom 14.30 Mobil 21.30 Neveletlen hercegnő 2. – Eljegyzés a kastélyban 15.15 Nyílt tengeren 17.30

Kossuth mozi Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 11.15, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30 Che Guevara: A motoros naplója 15.30, 20.00, 22.15 Collateral – A halál záloga 17.45 Csodálatos Júlia 13.15, 15.30, 17.30, 19.30 Garfield 10.15, 12.00, 13.45 Az Ördögűző – A kezdet 10.00, 12.15, 14.45, 17.15, 19.45, 22.15 Sírhely kilátással 21.30 Kultiplex Amélie csodálatos élete 20.00 Kontroll 16.00 Olasz nyelv kezdőknek 18.00 Szezon 18.00 A temetetlen halott 20.00

Mammut Mozi Alien vs. Predator – A Halál a Ragadozó ellen 15.15 Anakonda 2. – A véres orchidea 10.00, 12.00, 18.00 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 10.00, 12.15, 14.30, 16.45, 17.45, 19.00, 20.00, 21.15, 22.15 Cápamese 10.00, 11.45, 13.45, 15.45 Che Guevara: A motoros naplója 13.00, 21.30 Collateral – A halál záloga 16.15 Csodálatos Júlia 10.15, 12.30, 14.45, 17.00, 18.00, 19.15, 20.15, 21.30, 22.30 Felejtés 16.15, 19.45 Godsend – A teremtés klinikája 11.15, 13.30, 15.45, 20.30, 22.45 Hihetetlen család 10.30, 11.30, 13.00, 14.00, 15.30, 16.30, 18.00, 19.00, 21.30 Kalandférgek 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 20.00, 22.00 Kidobós – Sok flúg disznót győz 14.15, 19.30 A mandzsúriai jelölt 21.45 Mobil 11.00, 17.30 Neveletlen hercegnő 2. – Eljegyzés a kastélyban 13.00, 15.15 Nyílt tengeren 12.45, 14.30, 18.30, 20.15 Az Ördögűző – A kezdet 10.30, 12.45, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45 Orion űrhajó – A visszatérés 10.45, 17.30, 22.00 A temetetlen halott 18.30 Terminál 21.00 Totál szívás 11.00, 13.00, 15.00, 17.00, 19.00, 21.00, 23.00

Művész Álmodozók 17.45, 19.45 A bálnalovas 16.15, 20.15 Belleville randevú – Francia rémes 15.45 A bőség földje 17.15, 21.15 Che Guevara: A motoros naplója 17.15, 19.15 Édes álmok 14.15 Egy makulátlan elme örök ragyogása 21.45 Kóla, puska, sült krumpli 13.30 Könyörtelenek 22.00 Másnap 18.00 Szamuráj 15.45 A vágy törvénye 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45 Világok arca: Baraka 14.00 Young Adam 13.15, 15.15, 19.30, 21.30

Odeon-Lloyd mozi Osama 17.15 A vágy törvénye 19.00, 21.00

Örökmozgó Gül Baba 17.00 Makrancos hölgy 20.30 Az utolsó ember 19.00

Palace Campona Alien vs. Predator – A Ha-lál a Ragadozó ellen 14.15, 18.30, 22.30 Anakonda 2. – A véres orchidea 14.45, 20.15, 22.30 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 14.30, 16.45, 19.00, 21.15 Cápamese 14.00, 16.00, 18.00 Csodálatos Júlia 13.15, 15.30, 17.45, 20.00, 22.15 Felejtés 18.15, 20.15, 22.15 Godsend – A teremtés klinikája 16.00, 18.15, 20.30 Hihetetlen család 14.30, 17.00, 19.30, 22.00 Kalandférgek 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45 Kidobós – Sok flúg disznót győz 17.30, 22.15 A mandzsúriai jelölt 14.45, 19.30 Már megint bérgyilkos a szomszédom 14.00, 16.30, 19.00, 21.00 Mobil 13.45, 15.45, 18.00, 20.00, 22.00 Neveletlen hercegnő 2. – Eljegyzés a kastélyban 13.30 Nyílt tengeren 16.45, 20.45

Palace Mom Park Anakonda 2. – A véres orchidea 14.15, 16.30, 18.45, 21.00 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 14.30, 16.45, 19.00, 21.15 Cápamese 15.00 Che Guevara: A motoros naplója 15.45, 18.15 Csodálatos Júlia 15.00, 17.30, 19.45, 22.00 Felejtés 20.45, 22.45 Godsend – A te-remtés klinikája 14.45, 17.00, 19.15, 21.30 Hihe-tetlen család 14.30, 17.00, 19.30, 21.00 Kidobós – Sok flúg disznót győz 19.30 Könyörtelenek 16.00, 18.30 A mandzsúriai jelölt 17.00, 21.30 Mobil 14.15, 16.15, 18.30, 20.45, 22.45 Orion űrhajó – A visszatérés 14.00, 16.00, 18.00, 21.00 Palace Westend Alien vs. Predator – A Ha-lál a Ragadozó ellen 13.45, 18.15 Anakonda 2. – A véres orchidea 16.00, 20.30 Az apokalipszis angyalai – Bíbor folyók 2. 21.15 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 10.15, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45 Cápamese 11.45, 13.45, 15.45 Che Guevara: A motoros naplója 16.15 Collateral – A halál záloga 17.30 Csodálatos Júlia 12.15, 14.45, 17.15, 19.45, 22.15 Felejtés 10.30, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30, 22.30 Godsend – A teremtés klinikája 10.45, 13.00, 15.15, 20.00, 22.15 Hihetetlen család 10.00, 12.45, 15.30, 18.15, 21.00 Kalandférgek 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00 Kidobós – Sok flúg disznót győz 11.00, 13.00, 15.00, 19.45, 21.45 A mandzsúriai jelölt 17.00 Már megint bérgyilkos a szomszédom 13.15, 18.45 Mobil 11.15, 16.30, 21.00 Nyílt tengeren 14.15, 16.45, 18.45, 20.45, 22.45 Az Ördögűző – A kezdet 19.00, 21.30 Totál szívás 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30

Pataky Művelődési Központ Varie-tas delectat VI. filmklub – Etűdök gépzongorára 19.00 Puskin Álmodozók 10.45 Bridget Jones: Mindjárt megőrülök 10.45, 13.00, 15.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00 Csodálatos Júlia 10.30, 12.30, 14.30, 16.30, 18.30, 20.30 Monsieur Ibrahim és a Korán virágai 16.15 Sírhely kilátással 12.15 A temetetlen halott 14.00

Szindbád A bálnalovas 18.30 Rossz nevelés 20.30 Rózsadomb 16.45 Young Adam 17.15, 19.00, 20.45

Tabán Rossz nevelés 18.30 Super Size Me 20.30

Toldi Álmodozók 21.00 A bőség földje 16.30, 18.45, 21.00 Nézz balra, ott egy svéd! 16.00, 17.30, 19.15

Uránia Nemzeti Filmszínház Che Guevara: A motoros naplója 17.15, 21.00 Cso-dálatos Júlia 14.00, 16.00, 18.30, 21.00 Könyör-telenek 21.00 Másnap 15.00 A temetetlen halott 16.00 Új Eldorádó 18.00

Vörösmarty Könyörtelenek 17.00 Mon-sieur Ibrahim és a Korán virágai 21.00 „Tarantino mozija” 19.00

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a teol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a teol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában