2005.03.02. 07:20

Elbukott a Ferencváros

Szabó T.

[caption id="" align="alignleft" width="465"] A Fradi nem bírt az újvárosiakkal
[/caption]Habár a két NHL-es játékossal megerősített zöld-fehérek a meccset megelőzően két győzelmet és egy döntetlent jegyeztek, tegnap nem tudták folytatni a pazar sorozatot. Az első harmadban Kovács lőtt gólt, majd a második menetben Kaszala növelte a DAC előnyét. Ezalatt Strudwick és Niedermayer csak a kőkemény játékával tűnt ki a mezőnyből. Utóbbi Tokaji Viktort kente a palánkra, a védőt kulcscsonttörés gyanújával szállították kórházba.
A harmadik harmadban előbb Vas Márton, majd Borsos lőtt gólt, s végleg eldőlt a meccs.
A DAC győzelmével (4-0) bejutott a bajnoki döntőbe, ahol az Alba Volánnal találkozik. Az FTC a harmadik helyért az Újpesttel játszhat.