Ország-világ

2005.06.25. 10:55

Budapesti mozik műsora

BAMA

Bem Mozi (316-8708) Sz.: Derült égből Polly 16.00 József és testvérei 19.15 Kóristák 17.30 Naqoyqatsi – Erőszakos világ 21.00 V.: Anyám a lányokat szereti 20.00 A belső tenger 17.45 A gépész 21.45 Szilaj, a vad völgy paripája 16.00
Cinema City Csepel Plaza (425-8111) 80 nap alatt a Föld körül 11.30 Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 10.15, 12.45, 17.30, 20.00 Constantine – A démonvadász 16.45, Sz.: 22.00 is Gorilla bácsi 13.30, 15.45, 18.00, 20.15 Sz.: 22.30 is A kör 2. 15.15, Sz.: 22.30 is Lemony Snicket – A balszerencse áradása 10.15, 12.15, 14.15 Madagaszkár 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.15, 20.15, Sz.: 22.15 is Mennyei királyság 16.15, 19.00, Sz.: 21.45 is Micimackó és a Zelefánt 10.30 Millió dolláros bébi 13.45, 19.15 Robotok 11.15 Sin City 12.15, 14.45, 17.15, 19.45, Sz.: 22.15 is Star Wars III. rész – A sith-ek bosszúja 11.15, 14.00, 16.45, 19.30, Sz.: 22.15 is
Cinema City Új Udvar (437-8383) 80 nap alatt a Föld körül 10.30 Arsene Lupin 13.00, 17.45 Gorilla bácsi 10.45, 15.15, 20.15, Sz.: 22.15 is Kinsey 15.30, 20.15, Sz.: 22.30 is Madagaszkár 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00 Mennyei királyság 13.45, 19.30 Micimackó és a Zelefánt 11.45 Az operaház fantomja 16.45, Sz.: 22.15 is Robotok 10.15 Sin City 12.15, 14.45, 17.15, 19.45, Sz.: 22.15 is Star Wars III. rész – A sith-ek bosszúja Sz.: 11.15, 14.00, 16.45, 19.30, 22.15 V.: 11.45, 14.30, 17.15, 20.00 A tolmács 12.45, 17.30, Sz.: 22.00 is
Cirko-Gejzir (269-0904) Lábad között 19.00 A legtöbb ember Kínában él 21.00 Sz.: Öt akadály 19.00 V.: 21.00 Törökfürdő Sz.: 21.00 V.: 19.00 Torremolinos 73 - Szex, hazugság, super 8 19.00, Tudatlan tündérek 21.00
Corvin Budapest Filmpalota (459-5050) B13 – A bűnös negyed 13.45, 18.45 A csajom apja ideges 10.00, 13.15, 15.30, 17.15, 20.00, 22.15 Galaxis útikalauz stopposoknak 10.15, 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30 Madagaszkár 10.00, 12.00, 13.45, 15.45, 17.45, 19.45, 21.45 Mennyei királyság 10.45, 15.45 Sin City 12.00, 14.30, 19.30, 22.00 Star Wars III. rész – A sith-ek bosszúja 12.00, 15.00, 18.00, 21.00 Szerelem sokadik látásra 11.00, 17.45, 20.45
Európa (322-5419) A bukás – Hitler utolsó napjai 18.15 Che Guevara: A motoros naplója 20.30 Millió dolláros bébi 15.30 Ray 18.00 Robotok 14.00  Testvéred feleségét... 14.00, 20.45 Sorstalanság Sz.: 16.00, V.: 18.30 V.: Csodálatos Júlia 16.00 Idióták 20.15 Kinsey 18.00 Le a fejjel! 15.00 Nyócker 20.45 Robotok 14.00 A titkos ajtó 16.30
Hollywood Multiplex Duna Plaza (467-4267) B13 – A bűnös negyed 17.45, 19.45, 21.45 Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 10.30, 15.30, 20.30 Boogeyman 22.00 Carter edző 15.00 A csajom apja ideges 10.00, 12.00, 14.15, 16.30, 18.45, 21.15, Sz.: 23.30 is Fehér zaj 22.15 Galaxis útikalauz stopposoknak 11.00, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.45 Madagaszkár 10.00,11.45, 13.30, 15.15, 17.00, 18.45, 20.30, 22.15 Mennyei királyság 11.30, 19.15 Micimackó és a Zelefánt 10.15, 12.15, 14.15 is Pata-csata 11.00, 13.00 A pofonok földje 11.15, 13.15, 15.15, 17.15, 19.15, 21.15, Sz.: 23.15 is A randiguru 13.00, 18.00, Sz.: 23.00 is Sin City 16.00, 18.30, 21.00, Sz.: 23.15 is Star Wars III. rész – A sith-ek bosszúja 10.00, 10.45, 12.45, 13.45, 15.30, 16.45, 18.15, 19.30, 21.00 Szerelem sokadik látásra 11.45, 14.00, 16.15, 18.30, 20.45, Sz.: 23.00 is Vejedre ütök 14.15, 16.45
Hollywood Multiplex Lurdy Ház (467-4267) 80 nap alatt a Föld körül 11.15 B13 – A bűnös negyed 13.45, 15.45, 17.45, 20.00, 22.00 Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 10.15, 12.45, 15.15 Boogeyman 21.30 Carter edző 13.15, 16.00, 18.45 A csajom apja ideges 10.00, 12.15, 14.30, 16.45, 19.00, 21.15, Sz.: 23.30 is Galaxis útikalauz stopposoknak 00.15, 10.45, 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00 Lemony Snicket – A balszerencse áradása 11.30 Madagaszkár 10.15, 12.00, 13.45, 15.30, 17.15, 19.15, 21.15 Mennyei királyság 18.00, 20.45 Micimackó és a Zelefánt 11.00 Pata-csata 10.00, 12.00, 14.00 A pofonok földje 00.00, 10.30, 12.45, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45 Sin City 14.15, 17.00, 19.45, 22.30 Star Wars III. rész – A sith-ek bosszúja 10.00, 12.45, 15.30, 18.15, 21.00, Sz.: 23.45 is Szerelem sokadik látásra 16.00, 18.15, 20.30, 22.45
Hollywood Multiplex Óbuda (467-4267) B13 – A bűnös negyed 15.15, 17.30, 19.45 Boogeyman 21.45 Csak lazán! 10.30, 18.15 Galaxis útikalauz stopposoknak 11.15, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, Sz.: 22.30 is Madagaszkár 10.45, 12.30, 14.15, 16.00, 17.45, 19.30, 21.15 Mennyei királyság 12.45, 15.30, 20.30 Az operaház fantomja 16.15 Pata-csata 10.15, 12.15 Robotok 11.15, 13.15 Sin City 14.30, 17.15, 20.00, Sz.: 22.45 is Star Wars III. rész – A sith-ek bosszúja 11.00, 13.45, 16.30, 19.15, 22.00 Szerelem sokadik látásra 11.45, 14.00, 19.00, 21.30
Hollywood Multiplex Pólus (467-4267) B13 – A bűnös negyed 14.00, 18.45 Boogeyman 21.45 Galaxis útikalauz stopposoknak 11.30, 13.30, 15.45, 18.15, 20.30 Madagaszkár 11.00, 13.00, 14.45, 16.30, 19.15 Mennyei királyság 11.15, 16.15, 20.45 Pata-csata 12.30, 15.00 A pofonok földje 12.15, 14.30, 18.00, 20.00, 22.15 Robotok 10.30 Sin City 16.45, 21.00 Star Wars III. rész – A sith-ek bosszúja 10.00, 12.45, 15.30, 18.30, 21.15 Szerelem sokadik látásra 17.15, 19.30
Kossuth mozi (467-4260) Madagaszkár 09.45, 11.15, 13.00, 14.45, 16.30, 18.15, 20.00, 21.45 Mennyei királyság 10.15, 13.00, 18.15, 21.15 Az operaház fantomja 15.45 A pofonok földje 10.15, 12.15, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00 Sin City 20.00, 22.30 Star Wars III. rész – A sith-ek bosszúja 11.30, 14.30, 17.30
Kultiplex (476-0116) Sz.: Egy makulátlan elme örök ragyogása 19.00 A három nyúl 15.00 Jött 1 busz 17.00 Nyócker 17.00 Az önző óriás 11.00 Pinokkió 13.00 Super Size Me 19.00 V.: Álmodozók 18.30 Apokalipszis most - rendezői változat 19.30 Aranymagocska 16.00 Hukkle 18.00 Mimi, a lusta cica 11.00 Rossz nevelés 20.30 Süsü, a sárkány 14.00 Szeress, ha mersz 17.00
Mammut Mozi (345-8160) 5x2 15.45, 20.00, 22.00 B13 – A bűnös negyed 10.45, 12.45, 14.45, 16.45, 20.30, 22.30 Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 15.00 A bukás – Hitler utolsó napjai 16.15 Carter edző 13.00, 18.15 A csajom apja ideges 10.45, 13.00, 15.15, 17.30, 19.45, 22.00 Csak lazán! 10.30, 15.45, 21.00 Galaxis útikalauz stopposoknak 10.00, 11.00, 12.00, 13.15, 14.15, 15.30, 16.30, 17.45, 18.45, 20.00, 21.00, 22.15 Kinsey 11.30, 19.00 Madagaszkár 10.15, 11.15, 12.15, 13.15, 14.15, 15.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.15 Mennyei királyság 12.00, 17.30 Pata-csata 11.15 A pofonok földje 10.15, 12.30, 14.45, 17.00, 19.15, 21.30 A randiguru 13.45, 21.30 Sin City 10.00, 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Star Wars III. rész – A sith-ek bosszúja 12.00, 15.00, 18.00, 21.00 Szerelem sokadik látásra 17.15, 19.30, 21.45 A titkos ajtó 13.15, 17.45 A tolmács 18.45, 21.15
Művész (332-6726) 5x2 19.30 Álmodozók 13.30 A bálnalovas 15.45 Che Guevara: A motoros naplója 16.45 Dogville – A menedék 16.15 Edukators 14.15, 16.30, 18.45, 21.15 Kávé és cigaretta 17.30 Kinsey 19.30 Még egy csók 21.30 Monsieur Ibrahim és a Korán virágai 14.45 Repülő tőrök klánja 14.30 Sin City 14.00, 19.15, 21.45 Tangó és tulipán 18.45, 21.00 Testvéred feleségét... 21.15 A vágy törvénye 16.45 V.: 2056 14.15 Beszélj hozzá! 16.45 A bukás - Hitler utolsó napjai 16.30 Csoda Krakkóban 15.45 Az élet egy csoda 16.45 Hosszú jegyesség 14.30 Ízlés dolga 13.30 Kóristák 17.30 Még egy csók 21.30 Vera Drake 21.15
Odeon-Lloyd mozi (329-2064) A belső tenger 16.45 Tiszta Sz.: 19.00, V.: 21.00 is Közelebb 19.00 Sorstalanság 16.30
Örökmozgó (342-2167) Sz.: Keresztúton 16.30 A Sólyom végveszélyben 20.00 V.: Sötétség 16.30
Palace Campona (336-5555) B13 – A bűnös negyed 12.15, 14.15, 16.15, 18.30, 20.30, 22.30 Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 12.00, 15.00, 17.45, 20.45 Boogeyman 18.15, 20.15 A csajom apja ideges 11.45, 14.00, 16.45, 19.15, 21.45 Galaxis útikalauz stopposoknak 11.15, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30 Madagaszkár 11.00, 13.00, 14.45, 16.30, 18.15, 20.00, 21.45 Mennyei királyság 13.00, 16.00, 19.30 Pata-csata 11.30, 13.30, 15.30, 17.30 A randiguru 19.30, 22.00 San Antonio 13.15, 15.30 Sin City 12.00, 14.30, 17.15, 19.45, 22.15 Star Wars III. rész – A sith-ek bosszúja 12.30, 15.15, 18.00, 20.45 Szerelem sokadik látásra 11.45, 14.00, 16.15, 18.45, 21.15
Palace Mom Park (336-5555) Carter edző 18.15 Galaxis útikalauz stopposoknak 12.30, 15.00, 17.30, 20.00, 22.30 Madagaszkár 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 20.15, 22.30 Mennyei királyság 21.00 A pofonok földje 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00 Sin City 12.00, 14.30, 17.00, 19.30, 22.00 Star Wars III. rész – A sith-ek bosszúja 12.30, 14.00, 15.30, 16.45, 18.30, 19.30, 21.30, 22.15 Szerelem sokadik látásra 15.00, 17.15, 20.15, 22.30 Tangó és tulipán 12.00, 14.30, 17.00, 19.45, 22.15
Palace Westend (336-5555) 36 – Harminchat 11.00, 15.45, 18.30, 21.00 B13 – A bűnös negyed 11.30, 13.30, 15.30, 17.30, 19.30, 21.30 Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 12.45, 18.00, V.: 23.30 Boogeyman 15.30, 19.15, 21.30, V.: 23.45 Carter edző 15.15, 20.45 A csajom apja ideges 10.30, 12.45, 15.00, 17.15, 19.30, 21.45 Galaxis útikalauz stopposoknak 10.15, 12.45, 15.15, 17.45, 20.15, 22.45 Madagaszkár 00.00, 10.00, 12.00, 14.00, 16.00, 18.00, 20.00, 22.00 Mennyei
királyság 13.30, 17.00, 20.15 A pofonok földje 12.15, 14.45, 17.15, 19.45, 22.00 A randiguru 13.15, 18.15, V.: 23.15 San Antonio 11.45, 14.15, 16.30, 18.30, 20.30 Sin City 12.00, 14.30, 17.00, 20.00, 22.30 Star Wars III. rész – A sith-ek bosszúja 10.45, 13.45, 16.45, 19.45, 22.45 Szerelem sokadik látásra 13.00, 15.30, 20.30 A tolmács 17.30, V.: 23.00 Vejedre ütök 15.45, 20.45
Puskin (429-6080) 5x2 16.30, 19.15 Galaxis útikalauz stopposoknak 10.00, 12.15, 14.15, 16.15, 18.15, 20.30 Intim vallomások 13.00 Kinsey 12.15, 20.45 Nyócker 14.30, 21.00 Testvéred feleségét... 17.15 Sz.: Sorstalanság 10.30 Tangó és tulipán 10.15, 15.00, 18.30 Ráth György Múzeum
Fudzsiszirmok, szamurájok – Árnyéklovas 22.00
V.: Az operaház fantomja 10.30
Szimpla Kertmozi (06-20-248-1968) Sz.: Halhatatlanok 22.30 No, megállj csak! 21.00 Szürke, Mercivel 21.00 V.: No, megállj csak! 21.00 Repülő török klánja 21.30 Szezon 23.30
Szindbád (349-2773) 5x2 Sz.: 20.45 is V.: 19.00 Cápamese 15.15 Dzsamila szerelme 18.00 Az eleven szellem 17.00 Kirgiz kisfilmek I. 20.00 Micimackó és a Zelefánt 13.30 Ray 14.30 Vízcseppek a forró kövön 17.15 V.: A belső tenger 18.15 A hihetetlen család 14.30 Közelebb 17.15 A pityergő teve története 16.30 Szürke, Mercivel 20.30
Tabán (356-8162) A bálnalovas 16.00 Csodálatos Júlia 18.00 Ray 20.00 Szeleburdi család 14.30
Toldi (472-0397) Edukators 14.15, 16.15, 18.30, 20.45 Megváltó szex 17.00 Oldboy 15.00, 18.45 Szürke, Mercivel 21.00 V.: 2046 15.00 Én, Pán Péter 17.15 Kávé és cigaretta 21.00 A por 19.15
Uránia Nemzeti Filmszínház (486-3413) Kinsey 20.30 Sz.: A bukás – Hitler utolsó napjai 21.00 Én és a hercegem 16.15 Hölgyválasz 18.00 Leány gyöngy fülbevalóval 14.15 Madagaszkár 12.15, 13.45, 15.30, 17.15, 19.00 Mennyei királyság 15.00 Millió dolláros bébi 20.00 Az operaház fantomja 12.30 A temetetlen halott 18.30 Tulipános Fanfan 12.15 V.: Csodálatos Júlia 13.00 Dallas Pasharmende 19.00 Félix és Rose 12.15 Frida 18.00 Hiúság vására 14.15 Luther 21.00 Madagaszkár 12.15, 13.45, 15.30, 17.15, 19.00 Nagy Sándor, a hódító 15.00 Neveletlen hercegnő 2. – Eljegyzés a kastélyban 16.45 Terminál 20.00
Vörösmarty (317-4542) 36 – Harminchat 16.30 Beépített szépség 2. – Csábítunk és védünk 14.30
A bukás – Hitler utolsó napjai 20.30 A gépész 15.00 Kinsey 21.00 Közelebb 18.30 Mennyei királyság 12.00 Repülő tőrök klánja 17.00, 19.00 Szerelem sokadik látásra 13.30

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a teol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Ezek is érdekelhetik

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a teol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!
Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a teol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában