Ország-világ

2005.06.09. 06:57

Előnyt szerzett a Paks

Szabó T.

Az első félidőben sokáig fej-fej mellett haladtak a csapatok az Atomerőmű–Debrecen férfi kosárlabdadöntő harmadik mérkőzésén. A 15. percben regisztráltuk a legnagyobb különbséget. Ekkor az Atomerőmű 30-24-re vezetett. Aztán a második félidőben szép lassan elhúzott a hazai sereg. Öt perccel a harmadik negyed vége előtt már 56-41-re vezetett. A debreceniek támadójátéka akadozott, míg a paksiak remekeltek. Egy negyeddel a vége előtt 16 pontos előnyre tett szert a Paks. A vendégek a zárómenetben lelkiekben már feladták, így a Paks 71-58 nyert. A három győzelemig tartó párharcban az Atomerőmű SE 2-1-re vezet. A negyedik mérkőzést pénteken 18 órakor Debrecenben játsszák.