2009.04.20. 16:20

Megizzadt a három pontért a Mórágy és a Cikó csapata

A Tolnanémedi a félidőben még vezetett a cikóiak ellen, a Madocsa pedig csak az utolsó öt percben omlott össze az éllovas Mórágy ellen a megye kettes focibajnokság hétvégi fordulójának mérkőzésein.

TEOL/Tudósítóinktól

[caption id="" align="alignleft" width="334"] A piros mezes sióagárdiak elvitték a három pontot Nagymányokról (Fotó: Kiss Albert)
[/caption]

Tolnanémedi–Cikó 3–5 (3–2). Tolnanémedi, 70 néző. V: Fülöp. Gól: Bodó 2, Sandó, illetve Czékmány B. 2, Czékmány T., Bíró, Wildanger. Jók: Ujvári (a mezőny legjobbja), Zsifkovits, Bodó, illetve Czékmány T., Bíró, Miklós, Lovász. Ifi: 9–2.
Madocsa–Mórágy 1–4 (1–1). Madocsa, 80 néző. V: Weitner Á. Gól: Araczki, illetve Vida 3, Dudás G. Jók: Házer, Lacza, Araczki, Hornyák, illetve Vida, Zágonyi. Ifi: 3–2.
Dunaföldvár STE–Kajdacs 2–0 (2–0). Dunaföldvár, 50 néző. V: Knap. Gól: Pasker, Boros. Jók: Boros, Pasker, illetve Lengyel, Tornóczi. Ifi: 4–0.
Pincehely–Bonyhád-Börzsöny 6–1 (2–1). Pincehely, 100 néző. V: Rácz Z. Gól: Szőke 3, Góman, Borbély, Komáromi, illetve Bölcsföldi. Kiállítva: Nagy P., Végh és Ladányi a 80. percben. Jók: Szőke vezényletével az egész hazai csapat, illetve Szűcs. Ifi: 1–5.

Aparhant–Magyarkeszi 8–0 (3–0). Aparhant, 100 néző. V: Lengyel S. Gól: Sárközi 3, Juhász 2, Mészáros, Andrási, Lovász (11-esből). Jók: Bagoly vezetésével az egész hazai csapat. Ifi: 0–5.
Kéty–Németkér 4–3 (3–2). Kéty, 100 néző. V: Minker. Gól: Bősz 3, Deli, illetve Zsolnai, Majoros, Anderkó. Kiállítva: Bérdi a 30. percben. Jók: János vezérletével az egész hazai csapat, illetve Zsolnai, Licker, Hahn. Ifi: 3–3.
Nagymányok–Sióagárd 0–1 (0–1). Nagymányok, 150 néző. V: Véghelyi. Gól: Domokos. Jók: Steinhauzer, Illés, illetve Domokos vezetésével az egész vendégcsapat. Ifi: 6–0.
Kisdorog–Bátaapáti 5–0 (1–0). Kisdorog, 120 néző. V: Tinnyei S. Gól: Brunner 3, Horváth G. (11-esből), Horváth P. Jók: Horváth Péter vezérletével az egész hazai csapat dicsérhető. Ifi: 6–2.
A Kölesd csapata szabadnapos volt.

A bajnokság élcsoportja: 1. Mórágy 56, 2. Cikó 54, 3. Kölesd 53, 4. Aparhant 44, 5. Németkér 41, 6. Kisdorog 37 ponttal.