2011.03.30. 20:20

Csank János nem haragszik a játékosaira

Kis Károly szerint 2-0 után akár el is dönthette volna a Ligakupa elődöntőt a Paks, Csank János nem haragszik futballistáira.

TEOL

Így látta a két edző a Paks-Zalaegerszeg (2-1) Ligakupa elődöntőt.

Kis Károly: - Stabilan védekeztünk, ebből próbáltunk gyors támadásokat vezetni. Ezek közül egyet sikerült gólra váltani. A Zetének kockáztatnia kellett, ezzel pedig több terület nyílt előttünk. Több helyzetünk adódott, amelyből egyet még ki tudtunk használni. Kettő-nulla után akár el is dönthettük volna a meccset, de a zalai gól után volt egy-két melegebb szituációs is.
Csank János: - A Paks jobb passzban van mint mi, és talán labdabiztosabbak a játékosai is. Az első félidőben voltak nagyobb problémáink, a második félidőben a cserék után már jobban tetszett a játékunk. Kockáztatnunk kellett, ez sajnos nem jött be. A bekapott gól után nehéz volt a helyzetünk, nem haragszom a játékosokra, jó csapattól kaptunk ki.