A megyei másodosztályú focibajnokság Keleti csoportjában véget ért a Bátaapáti közel egy éven át tartó veretlenségi sorozata.

Tudósítóinktól

Keleti csoport
Bátaapáti–Madocsa 2–4 (1–2).
Bátaapáti, 100 néző. V: Tamás. Gól: Miklós L., Márton K., illetve Böde I. 4. Jók: Hesz, Babanics N., Ömböli, illetve Böde I. vezérletével az egész vendégcsapat. Ifi: 3–3.
Gerjen–Sióagárd 2–6 (1–2). Gerjen, 50 néző. V: Bese. Gól: Hajdú 2, illetve Tóth A. 5, Győrfi. Jók: Tóth A. vezetésével az egész vendégcsapat dicsérhető. Ifi: 3–1.
Dunakömlőd–Fadd 7–2 (3–0). Dunakömlőd, 50 néző. V: Kiss G. Gól: Miholics 5, Fritz W. 2, illetve Orsós M. 2. Jók: Bors, Taba G., Hajpál, Miholics, Fritz Z., illetve Szalai Á. Ifi: 8–3.
Németkér–Tengelic 2–1 (1–0). Németkér, 50 néző. V: Balipap Cs. Gól: Anderkó, Pomozi, illetve Tóth G. Jók: Pomozi, Fodor, Hatala, illetve Róth, Tolnai. Ifi: 6–1.
Zomba–Mórágy 8–2 (6–2). Zomba, 100 néző. V: Száraz.Gól: Schaffler D. 3, Csutora, Szabó D., Buzás A., Farkas D., Auth G., illetve Bene, Kertai. Ifi: 4–2.
Decs–Dunaszentgyörgy 0–5 (0–1). Decs, 50 néző. V: Lengyel. Gól: Lencsés, Krepsz, Kiss, Horváth 2. Jók: Schőn A., Orbán, ill. Horváth, Lencsés, Nagy, László. Ifi: 2–8.
Pálfa–Kajdacs 1–1 (1–0). Pálfa, 100 néző. V: Tinnyei. Gól: Kovács A., illetve Dömötör. Kiállítva: Pleck Róbert a 48. percben. Jók: Lakos, Orsós, Wiszberger I., illetve Lengyel, Kovács A. Ifi: 1–8.

Nyugati csoport
Szakály–Bonyhád-Börzsöny 3–0 (3–0).
Szakály, 80 néző. V: Kövesdi. Gól: Schiller A. 2, Laufer. Jók: az egész hazai csapat, illetve Ettig, Fazekas D., Ladányi, Pongrácz. Ifi: 2–1.
Simontornya–Kisdorog 3–3 (1–0). Simontornya, 80 néző. V: Álló. Gól: Ambrus 2, Csepregi (11-esből), illetve Józsi, Bognár F., Brunner. Kiállítva: Balogh B. a 90. percben. Jók: Ambrus vezetésével az egész hazai csapat, illetve Brunner, Bordi, Bognár I., Németh. Ifi: 1–1.
Kéty–Nagymányok 1–3 (1–2). Kéty, 80 néző. V: Botos. Gól: Domokos Z., illetve Barabás 2, Köő. Jók: Hajdú, Domokos P., Lestár, Fazekas Á., illetve Barabás vezetésével az egész vendégcsapat. Ifi: 0–19.
Magyarkeszi–Hőgyész 3–5 (2–3). Magyarkeszi, 100 néző. V: Szincsák. Gól: Kovács, Bódog, Apáti, illetve Banai, Draskóczy, Tolnai, Horváth, Erdős. Kiállítva: Erdős a 75. percben. Jók: Kovács, Papp, Kuvik T., Apáti, illetve az egész vendégcsapat. Ifi: 3–8.
Döbrököz–Gyönk 4–1 (2–0). Döbrököz, 100 néző. V: Illés T. Gól: Szőts 2, Kurcz, Varga R., illetve Simon J. (11-esből). Jók: egész hazai csapat. Ifi: 2–0.
Aparhant–Ozora 4–3 (2–1). Aparhant, 50 néző. V: Hartung. Gól: Szőts R. 2, Minker, Dézsi, ill. Végh 2, Ferencz. Kiállítva: Minker a 80., ill. Kiss I. a 60 percben. Jók: Pál, Minker, Hegyi, Szőts, Tamás, ill. Végh, Ortner, Rajna P. Ifi: 12–0.

A mérkőzésekről a Tolnai Népújság október 11-i számának 15. oldalán bővebben is olvashat!