2011.10.22. 17:05

Üres kézzel utazhat haza Angyalföldről a Paks

A Vasas Simic góljával legyőzte az MVM Paks együttesét az OTP Bank Liga 13. fordulójának mérkőzésén.

Vasas-MVM Paks 1-0 (0-0). Illovszky Rudolf-stadion, 2000 néző. V: Takács J. Vasas: Ilizi- Sütő, Kovács G., Gáspár, Kasali- Kulcsár D. (Simic, 60.), Mehmedagic, Farkas B., Bárányos (Ferkó, 74.)- Beliczky, Dajics (Jokics, 90.). Vezetőedző: Marijan Vlak. Paks: Csernyánszki- Heffler T., Éger, Fiola, Csehi T.- Bartha (Magasföldi, 63.), Böde D., Sipeki, Vayer- Szatmári L., Kiss T. (Montvai, 63.). Vezetőedző: Kis Károly. Gólszerző: Simic a 86. percben. Kiállítva: Beliczky a 87. percben.
A paksiak két győzelem (3-2-es siker a Honvéd és a Haladás ellen) kaptak ki újfent, a Vasas sorozatban nyolcadik meccsén maradt veretlen. Tavaly Angyalföldön 3-2-re nyert az atomcsapat, most visszavágott a Vasas.