2014.03.02. 21:48

Bravúros szekszárdi pontmentés Orosházán

Címkék#Szekszárd

A kétgólos hátrányból kiegyenesedő szekszárdiaknak Fejes hosszabbításban szerzett gólja egy pontot ért az NB III-as focibajnokság nyitókörében.

Balázs László

A Közép-csoport 17. fordulójában a Szekszárd 0–2–ről, majd 2–3–ról egyenlített Orosházán – a pontot érő gólt Fejes Péter a 91. percben szerezte, csapata akkor már húsz perce emberhátrányban játszott. Egy félidőt futballozott viszont előnyben a Bölcske Maglódon, mégis meg kellett elégednie egy ponttal. Két fiatal játékos is bemutatkozott Kindl István együttesében.

Orosháza FC–Tolle UFC Szekszárd 3–3 (2–0)
Orosháza. V.: Nazsa. Orosháza: Bordás– Medvegy, Ferenczi, Szabó N., Füredi– Styecz, Szűcs, Fülöp, Huszár (Márki, 80.)– Csák, Baranyai (Oláh, 30.). Edző: Kvasznovszky József. Szekszárd: Ivancsics– Ranga (Arena, 78.), Rátkai, Márton, Deli B. (Nánási, 12.)– Kuklis, Micskó (Letenyei, 69.), Deli D.– Márk A., Fejes, Márk K. Edző: Kvanduk János. A döntetlen igazságos, a meccset bármelyik csapat megnyerhette volna. Gól: Styecz (7.), Baranyai (24.), Oláh (66.), illetve Márk K. (51.), Márk A. (52.), Fejes (91.). Kiállítva: Kuklis (UFC) a 71. percben. Jók: Márk A., Márk K., Fejes, Micskó, Márton.
Kvanduk János: – Közönségszórakoztató mérkőzésen a hazaiak közelebb álltak a győzelemhez.

Maglódi TC–Bölcskei SE 0–0
Maglód. V.: Kovács G. Maglód: Roma– Buzás V., Szőke, Oláh (Bornemissza, 79.), Bogdán Sz.– Lázár, Weisz T., Domonyi, Szkunc– Banai (Németh Zs., 84.), Hollauer. Edző: Gálvölgyi István. Bölcske: Varga Sz.– Miskovicz, Kecse (Fröhlich R., 82.), Féhr, Blatt– Tamási G., Laták B. (Farsang P., 60.), Tóth J., Budai– Eisenberger, Forray (Besenczi I., 74.). Edző: Kindl István. Az első félidőben a vendégek akarata érvényesült, irányították a játékot, voltak lehetőségeik. A kiállításra jól reagált a hazai csapat, az addig jól játszó látogatókat a létszámfölényük görcsössé tette. A Bölcske nagy fölénye ellenére nem tudott helyzeteket kialakítani – a hazai veszélyesen kontráztak. Kiállítva: Szkunc (Maglód) a 44. percben. Jók: Kecse, Féhr, Blatt, Farsang P.
Kindl István: – A pontszerzésen kívül csak annak örülhettünk, hogy a két 18 éves játékosunk sikeresen debütált a felnőttek között.