2014.11.11. 15:38

Ligakupa: nulla háromról fordított és nyert a Paks

Az első félidő után senki sem gondolta, hogy az MVM-Paks legyőzi a kaposváriakat a labdarúgó Ligakupában.

Fotó: MOLNAR GYULA

Sokkolta a Paksot az NB II-es Kaposvár a Ligakupában, mert mire Csertői Aurél tanítványai észrevették, hogy elkezdődött a mérkőzés, a vendégek már 2–0-ra vezettek. Sőt a szünetre háromgólos előnnyel vonulhattak. A fordulás után Bor Dávid gyorsan szépített, a két kiállítás pedig mindent eldöntött. A végén Kiss Tamás, 11-esből szerezte a Paks győztes gólját.

Ligakupa, F-csoport, 5. forduló
MVM-Paks–Kaposvári Rákóczi 4–3 (0–3).
Paks, 100 néző. V: Molnár A. Paks: Szemerédi – Vági, Bagó, Szekszárdi, Rácz (Haraszti, 70.) – Kecskés, Tamási Zs. (Bertus, a szünetben) – Kulcsár D. (Simon M., 60.), Nagy R., Bor D. – Kiss T. Vezetőedző: Csertői Aurél. Kaposvár: Rusák – Kovács T. (Lakatos G., a szünetben), Kozics, Hadaró, Hampuk – Fejős (Richter, 75.), Kereszturi, Király (Kis P., 67.), Földes M. – Rajczi (Sipőcz, 77.), Kondor. Vezetőedző: Márton Gábor. Gól: Bor D. (47., 68.), Kecskés (84.), Kiss T. (88, 11-esből), illetve Fejős (6.), Kozics (9.), Király (39.). Kiállítva: Hampuk (64.), Földes M. (87.).

[caption id="" align="alignleft" width="334"] Nagy Richárd (12-es mezben) és a Paks a sírból hozta vissza a győzelmet (Fotó: Molnár Gyula)
[/caption]

A Zalaegerszeg–Ferencváros találkozót szerdán (18 óra) játsszák.
Az F-csoport állása: 1. MVM-Paks 9 (12–8), 2. Ferencváros 7 (6–2), 3. Zalaegerszeg FC 5 (4–5), 4. Kaposvári Rákóczi 3 (5–12) ponttal.