2020.02.26. 17:03

Sokat ért volna, ha vezetést szereznek a dombóváriak

Hullámvölgyekkel teli mérkőzésen maradt alul a Soproni Tigrisek ellen hazai pályán a Dombóvári KKSE az NB II-es férfibajnokság hétvégi fordulójában.

Forrás: Shutterstock

Tamás Péter edző foghíjas kerettel látta vendégül a listavezetőt, s a dombóváriak három negyeden át nem is igazán találták a dobóformájukat. A záró felvonásra tízpontos hátránnyal fordultak a csapatok, amiből hét perccel a vége előtt kilencet lefaragtak Hadnagy Bencéék (61–62), s bár megvolt az esélyük, a lélektanilag fontos vezetést nem sikerült átvenniük, így sorozatban második vereségét szenvedte el a DKKE.

NB II, Nyugat, 17. forduló

Dombóvári Kosársuli KE–Soproni Tigrisek KE 64–70 (14–25, 16–14, 17–18, 17–13)

Dombóvár, v.: Csallóközi, Propszt.

DKKE: Tóth K. 24/12, Hadnagy B. 11/3, König R. 7/3, Pölöske K. 6, Fazekas V. 7. Csere: Vértes Zs. 5/3, Németh P. 2, Balogh R. 2, Dömötörfi Á.

A tíz győzelemmel és öt vereséggel a tabella negyedik helyén álló Dombóvár szombaton 18 órától a második PTE-PEAC-ot (12/3-as mérleg) fogadja a Szuhay-Sportközpontban.