kerékpár

2021.06.30. 10:55

Steig Gábor hozta az első OB-érmet

A Szekszárdi Kerékpáros SE hét sportolóval képviseltette magát a V4 Ibrány Amatőr Kupa-sorozat második fordulójában.

T. N.

A legfiatalabbak 29 kilométeres távján Szabó Máté (U13) győzött, Kiss Zsombor (U15) negyedik lett, Szomorú Fanni (U17) pedig ezüstérmet szerzett, míg szintén a serdülőknél az 54 kilométeres versenyen Takács Péter negyedikként zárt. Az ifjúsági fiúk már 103 kilométeres távot mentek, ahogyan a masterek is. Straubinger Balázs az előbbieknél hatodik helyen végzett, Topán Máté pedig a Master1-es kategóriában tizedikként ért célba.

A csapat idei első országos bajnoki érmét Steig Gábor szerezte, aki a Master2 mezőnyben harmadikként haladt át a célvonalon.