2023.11.05. 17:46

Megtört a jég, megszerezte első győzelmét az Aparhanti SE!

Az apriak a kisdorogiakat győzték le 4–1-re a kvalifikációs bajnokság 12. fordulójának vasárnapi meccsén.

Nincs már nyeretlen csapat a Tolna Vármegyei I-II. Osztáyú Kvalifikációs Bajnokságban. Utolsóként vasárnap délután az Aparhanti SE is megszerezte első győzelmét, mégpedig a Kisdorogi FC ellen. A vendégek egészen az 57. percig vezettek, de aztán beindult a hazai henger, és 4–1 lett a vége.

Tolna Vármegyei I-II. Osztályú Kvalifikáció
Aparhanti SE–Kisdorogi FC 4–1 (0–1)
Aparhant, v.: Szappanyos Sz. (Domokos L., Hauck Á.). Aparhant: Seregi – Árpa, Miklóssy, Fodor L., Dézsi (Grassy, 51.), Götz Á., Gyalog, Jakab A., Jakab Z., Miklós L. (Rippert, 75.), Kovács M. Edző: Minker Endre. Kisdorog: Miklós I. – Schiller A., Tóth G. (Koszter, 88.), Erb, Reichert K., Lajkó Zs., Varga B. (Pálinkás E., 88.), Kadosa E., Farkas D. (Modok, 88.), Nagy P. (Schrenk, 80.), Palkó Máté. Edző: Nagy Péter. Gól: Miklóssy (78., 89.), Miklós L. (57.), Gyalog (61.), illetve Palkó Máté (21., 11-esből).

Bonyhád-Börzsöny SE–Tengelici SE 2–3 (2–2)
Bonyhád-Börzsöny, v.: Debreceni K. (Petrovics I., Kapéter J.). Bonyhád-Börzsöny: Gungl – Kósa E., Takács B., Kájer (Eckert, 63.), Szedlacskó, Erős M. (Bece, 63.), Buzás T., Guzorán L. (Csobot P., a szünetben), Tóth R. (Bajkai, 66.), Máté N., Fenyesi. Edző: Töttös László. Tengelic: Jankovics B. – Lampek, Deli J., Pilisi P., Benizs, Kis T., Csótár, Sárközi Á. (Farkas J., 41.), Kovács R., Borza P. (Sárközi P., 76.), Tolnai L. (Meszlényi M., 85.). Edző: Borza István. Gól: Erős M. (12., 22.), illetve Csótár (13.), Tolnai L. (16.), Farkas J. (85.). Kiállítva: Bajkai (92.).

Mórágyi SE–Kakasd SE 2–3 (0–0)
Mórágy, v.: Kiss G. (Álló T., Lengyel S.). Mórágy: Vecsei R. – Kovács K., Hadi, Berényi Sz., Sárközi K., Pozsár D., Balogh B., Acsádi R., Kanalas I., Acsádi D. (Kovács S., 82.), Calka S. Megbízott edzők: Kovács Kevin és Acsádi Gábor. Kakasd: Zsiga – Kapéter K., Réti D. (Bús, a szünetben), Sztruhár B., Márk K., Sebestyén M. (Török Á., 79.), Farkas A. (Siklósi, 88.), Kapéter D. (Kovács R., 82.), Vodli (Márk A., 60.), Gábor G., Guzorán P. Edző: Takács Norbert. Gól: Sárközi K. (58.), Kanalas I. (88.), illetve Márk A. (63., 81.), Márk K. (72.). Kiállítva: Kanalas I. (94.).

A szombati mérkőzések eredményeit ebben a cikkünkben találja!