US Open Cup

2018.06.17. 08:35

Sallói góljai kellettek a továbbjutáshoz

A magyar válogatott Sallói Dániel két góllal járult hozzá csapata, a Sporting Kansas City 3-2-es győzelméhez az Egyesült Államok labdarúgókupájának (US Open Cup) nyolcaddöntőjében.

Zlatan Ibrahimovic from LA Galaxy (R) plays past Daniel Salloi of Sporting Kansas City during their Major League Soccer (MLS) game at the StarHub Center in Los Angeles, California, on April 08, 2018. Sporting Kansas City went on to win 2-0. / AFP PHOTO / Mark Ralston

Forrás: AFP PHOTO

Fotó: Mark Ralston

A címvédő SKC házigazdaként hátrányba került a 2016-ban kupagyőztes FC Dallas elleni, szombati mérkőzésen, ám a 21 éves magyar csatár duplájával a szünet után sikerült fordítania.

A vendégek részéről a Ferencváros korábbi játékosa, a belga Roland Lamah egyenlített, végül a Sallói helyére a 85. percben becserélt francia Yohan Croizet szerezte meg a győztes gólt a Kansas Citynek.

Borítókép: AFP PHOTO / Mark Ralston