Új játszóteret avatnak vasárnap Dombóváron

Új, korszerű játszótér készült Dombóvár belvárosában.

Révészné Hanol Erzsébet

A játszótér felújításokról adott összegzést Pintér Szilárd polgármester, a Városunk Dombóvár Facebook-oldalon. Mint írják, a város több pontján bővültek, korszerűsödtek a játszóterek 2020 és 2023 között, vasárnap pedig, a városi gyermeknapon átadják a belváros új, modern játékparkját.

pintér szilárd
Pintér Szilárd, Dombóvár polgármestere egy korábbi játszótér avatón. Fotó: Facebook/Városunk Dombóvár

Az összefoglalóból kiderül, hogy emellett új közösségi teret alakítottak ki a Gyár utcában és már pump truck pályát is birtokba vehették a fiatalok, továbbá a Nyerges tónál, a Tulipán utcában és a Kölcsey utcában voltak felújítások. 

 

Hírlevél feliratkozás
Ne maradjon le a teol.hu legfontosabb híreiről! Adja meg a nevét és az e-mail-címét, és mi naponta elküldjük Önnek a legfontosabb híreinket!

Rovatunkból ajánljuk

További hírek a témában