kosárlabda

2020.03.05. 17:55

A győzelemhez jobb dobóforma kellett volna

Fotó: Máté Réka

Két hét leforgása alatt negyedik bajnokiját játszotta a Knipl Kft. Bonyhádi KSE, amely a Szolnok U23-as csapata elleni mérkőzéshez hasonlóan nagy hátrányból vissza tudott kapaszkodni (14. perc: 20–31), sőt a vezetést is át tudta venni, de a győzelem ezúttal is elmaradt.

NB I/B, Zöld csoport, 25. forduló. Knipl Kft. Bonyhádi KSE–Újpest-MT 62–70 (16–20, 15–19, 19–16, 12–15). Bonyhád, v.: Gál J., Radnóti M., dr. Danka P. Bonyhád: Pupp B. 2, Gébert 6, BAKI S. 17, Somogyfoki Sz. 10, Dorogi 6. Csere: TÖMÖSVÁRY 13, Maskaljevic 2, Pajor, Jakab M. 2, Rutkai 4.

„Azt kaptuk a mérkőzéstől, amit vártunk, nagyon fizikális meccs volt. Jól játszottunk, de sajnos pocsék dobóformával, így pedig nem lehet nyerni” – fogalmazott Morgen Frigyes, a bonyhádiak edzője.

A sebek nyalogatására sok idejük nincs a völgységieknek, holnap 18 órától ugyanis már a Vásárhelyi Kosársuli együttesét fogadják a városi sportcsarnokban.

Borítóképünkön a meccs napján szülinapját ünneplő, és nem mellékesen jól is játszó Baki Sándor