labdarúgás

2020.09.14. 20:54

A teveli vereség után lemondott Kniesz Mátyás

Forrás: MW-archívum

Újabb edző hagyta ott a kispadot a megyei I. osztályú focibajnokságban. Kniesz Mátyás, a kakasdiak szakvezetője a vasárnapi, teveli 6–1-es vereség másnapján jelezte a vezetőségnek, hogy nem folytatja a munkát. A tréner harmadik kakasdi szerepvállalása ért most véget. Mint a klub közleményében írja, a lemondást sajnálattal, de a tréner érveit megértve a kakasdi vezetés elfogadta. Kniesz Mátyás az idei szezonban négy mérkőzésen dirigálta a kakasdi klubot, amely ezeket két győzelemmel (Dombóvár 2–1, Dunaföldvár 9–1) és két vereséggel (Tamási 1–3, Tevel 1–6) zárta.

Kniesz Mátyás rövid időn belül a harmadik szakember, aki távozik klubjától. Egy hete Kardos Ernőnek köszönte meg a munkát a dombóvári klubvezetés (utódja Péter Imre lett), vasárnap este pedig a Bonyhád VLC jelentette be, hogy hét idény után Köllő Roland átadja a kispadot.

Borítókép: Kniesz Mátyás (balról) harmadik kakasdi szerepvállalása ért véget