Labdarúgó NB III

2022.10.30. 15:27

Három vereség után győzött a paksi tartalékcsapat

A Paksi FC második számú csapata 2–0-ra nyert a PTE-PEAC otthonában a Közép csoport 15. fordulójának mérkőzésén.

A paksiak újra rátaláltak a győzelem útjára

Kindl István együttese a Simon B. – Gregor, Osztermájer G. (Pesti Z., a szünetben), Pupp Z., Horváth K. (Heisler B., 83.), Görög G. (Ribár, 88.), Skripek (Szabó A., a szünetben), Szécsi, Lakatos-Lengyel (Máté Cs., 90.), Volter, Szekszárdi összeállításban játszott az újonc baranyaiak otthonában, és a második félidőben tudta megtörni a PEAC ellenállását. A gólokat Volter Patrik (52. perc) és Pesti Zoltán (80. perc) szerezték.

A paksiak az Iváncsától (1–2), az Újpest II-től (4–5) és a Ceglédtől (0–2) elszenvedett vereségek után szerezték meg a három bajnoki pontot.

A 16. fordulóban, november 6-án a Monort látják vendégül (kezdés 11 óra) a zöld-fehérek.