2024.03.06. 08:00

Az első két negyedet elszúrták az ASE fiataljai a csabaiak ellen

Sorozatban a harmadik vereségét szenvedte el az Atomerőmű SE NB I/B-ben szereplő férficsapata, amely 90–80-ra kapott ki a békéscsabaiaktól.

Kékesi Kolos 7 pontig jutott a békéscsabaiak elleni bajnokin

Morgen Frigyes alakulata nagyon elszúrta az első két negyedet, így hiába javult fel a szünet után, már nem tudott kiegyenlíteni. A paksiak edzője a meccs után úgy fogalmazott, hogy a vendégek sokkal energikusabbak, és élesebbek voltak, s teljesen megérdemelten nyertek.

„Azt gondolom, hogy a mérkőzés minden elemében jobb volt ma a Békéscsaba. Sokkal energikusabban játszottak, sokkal élesebbek voltak. Gratulálok nekik, és további sok sikert kívánok!” – összegzettszűkszavúan Morgen Frigyes.

Férfi NB I/B, a 22. fordulóban. Atomerőmű SE–Békéscsabai KK 80–90 (17–27, 11–26, 26–15, 26–22). Paks, v.: Praksch P., Nagy B., Koller I. A legjobb dobók: Géringer 30/9, Pajor 10, Sövegjártó 8, Radics 8, Imre 7, Kékesi 7/3, illetve Varga Á 20/9, Varga Z. 18/9, Fábián 14, Hajdu 12.

A 12 győzelemmel és 10 vereséggel a tizennégy csapatot felvonultató bajnokság hetedik helyén álló paksiak a 23. fordulóban, pénteken 19 órától a dobogós SMAFC (13 győzelem/9 vereség) vendégei lesznek.