2014.07.17. 13:47

Először szenvedett vereséget a Paks

Első vereségét szenvedte el az MVM-Paks a felkészülési időszakban, Csertői Aurél együttese az NB II-es Siófokkal szemben maradt alul.

R. G.

A paksiak a Pécsi MFC elleni hazai 1–0-s győzelemmel nyitották az edzőmeccsek sorát, aztán 0–0-ra végeztek a fővárosban a Bp. Honvéddal, 1–1-et játszottak az atomvárosban az élvonalból idén kieső Kaposvári Rákóczival, a hétvégén, Kecskeméten pedig 2–2-re végeztek az NB I-es rivális alföldiekkel. Szombaton újabb mérkőzés következik, mégpedig az utolsó: ezen az NB II-es Vasas lesz az ellenfél, az összecsapást 11 órakor a Fehérvári úti stadionban rendezik.

Felkészülési mérkőzés: FGSZ Siófok–MVM-Paks 3–2 (2–0). Siófok, I. félidő: Tajti N. – Pécseli, Fehér Zs., Papp Sz., Gubicza – Kirchner, Ivancsics – Peszmeg, Papp M., Berki I. – Daru. II. félidő: Ambrusics – Szinger, Kovács J., Kiss A., Baranyai A. – Horváth B., Vass M., Fülöp N., Marton – Eisenberger, Dér. MVM-Paks, I. félidő: Máté R. – Heffler T., Kovács G., Gévay, Szabó J. – Kecskés, Tamási Zs. – Könyves, Bertus, Bartha – Kiss T. II. félidő: Csernyánszki – Kulcsár D., Szekszárdi, Bagó, Báló – Kesztyűs – Nagy R., Hahn, Bor – Steinbach M., Tóth D. Gól: Ivancsics (11-esbő), Daru, Horváth B., illetve Bor (2).