futsal

2018.10.22. 09:30

A Tolna-Mözs visszatért, a Szekszárd rajta maradt a győzelmi úton

Mindkét megyei csapat magabiztosan győzött az NB I-es női futsalbajnokságban.

A pont nélkül álló TFSE egy félidőn át tudta tartani a lépést a tavalyi bronzérmessel, de Varga Adélék a szünet után lerendezték az újonc elleni találkozójukat.

A Szekszárd esélyt sem adott a vendéglátó Miskolcnak, amely két öngóllal és egy kiállítással segítette hozzá a listavezetőt a győzelemhez.

Női NB I, 4. forduló

TFSE-WSH Tolna-Mözs 2-4 (2-2). Budapest. Tolna-Mözs: Deczki – Szalkai, Horváth H., Halászi, Varga A. Csere: Bakos, Urbán, Hegyi, Csapó, Mészáros D.

Gól: Molnár-Sáska (6.), Juhász A. (16.), illetve Halászi (14., 26., 35.), Varga A. (8.), Hegyi (27.).

Miskolci Vénusz-Szekszárdi FC 0-6 (0-2). Miskolc. Hargas – Ganczer, Kágyi, Vaskovets, Megyeri. Csere: Shulha, Jarova, Buchmüller, Beke.

Gól: Megyeri (14., 21.), Visnyánszki (12.), Tirpák (22.), Ganczer (29.), Jarova (36.). Kiállítva: Váradi (13.).