labdarúgó megyei II. osztály

2021.05.03. 15:31

Gólcsúccsal kedveskedtek visszatérő nézőiknek a csapatok

A megyei II. osztály pályáira is visszatértek a nézők a hétvégén, ezt pedig a szezon eddigi legtöbb gólt hozó fordulójával ünnepelték meg a csapatok. Az öt lejátszott találkozón átlagban 8,2 gól esett.

Munkatársainktól

20210501_Labdarugás_Tolna_Megye kettes labdarugó mérkőzés. Tolna- Kisdorog_Fotó: Mártonfai Dénes_Tolnai Népújság MD_TN

Nagymányoki SE–

Dunakömlődi SE 8–1 (5–1)

Nagymányok, 100 néző. V.: Dienes G. (Csobot L., Illés B.).

Nagymányok: Pakurár – Kosztancsek, Tálas, Gere (Losonczi, 55.), Feik – Bakó (Harangi, a szünetben), Miklós T. (Sztojka Cs., a szünetben), Pál István, Kertész G. (Bajkai, a szünetben), Lajos D. (Horváth B., 55.) – Bodó J. Játékos-edző: Bodó József.

Dunakömlőd: Világ – Józsa (Widemann, 79.), Kern M., Aradi G. (Holweiger R., 32.), Adorján T. – Farkas P., Bráz, Csikós, Péger (Horváth J., 85.) – Poroszkai J. (Balogh P., 32.), Szlucska. Edző: Kollarics Zsolt.

Gyenge színvonalú mérkőzésen ilyen arányban is megérdemelt a hazaiak győzelme a lelkesen játszó vendégcsapat ellen.

Gól: Bodó J. (14., 66., 75., 87., a harmadik 11-esből), Miklós T. (4., 30.), Pál István (17.), Lajos D. (40.), illetve Szlucska (45+1.).

Kiállítva: Világ (22.).

Jók: Pakurár, Pál István, Feik, Bodó, illetve Bráz. Ifi: 3–2.

Tolna VFC–

Kisdorogi FC 7–4 (4–2)

Tolna, 30 néző. V.: Petrovics (Debreceni K., Brettner).

Tolna: Márton J. – Sós, Takács B., Pesti D., Kovács G. (Borda B., 67.) – Kelemen Zs. (Keszthelyi, 68.), Borda G. (Szegfű, 75.), Baros, Frankovszky (Kneller, 75.) – Bucher (Fögler, 75.), Horváth M. Edző: Izsák Géza.

Kisdorog: Preiszig – Bordi, Pálinkás E. (Binder, 80.), Pálinkás N., Varga A. – Kadosa, Dézsi (Szabó D., 61.), Palkó Máté, Varga Á. (János K., 73.) – Schiller A., Horváth G. Edző: Brunner Attila.

A gólzáporos mérkőzésen a hazaiak sok hibával játszottak, a vendégek pedig a kontrákban bíztak, mégis megérdemelt győzelmet aratott a házigazda.

Gól: Pesti D. (8., 11-esből), Frankovszky (31.), Baros (32.), Borda G. (33.), Horváth M. (58.), Sós (66.), Borda B. (72.), illetve Varga A. (16., 48.), Pálinkás E. (15.), Schiller A. (71.).

Jók: Sós, Pesti D., Baros, Frankovszky, illetve Varga Á., Schiller A. Ifi: 13–0.

Simontornya TC–

Őcsény SK 7–0 (1–0)

Simontornya, 60 néző. V.: Horváth T. (Kardos B.).

Simontornya: Plézer N. (Juhász G., a szünetben) – Kacz (Ambrus S., a szünetben), Horváth Cs., Szűcs I., Hőlaki – Szabó V., Koncz (Bosnyák, 72.), Kapinya, Ambrus L., Marekkel S. (Sárközi L., a szünetben) – Szabó D. Játékos-edző: Ambrus László.

Őcsény: Lizák Zs. – Konrád V., Vig, Horváth F., Szücs M. – Orsós M., Petz, Vecsei V., Pusztai – Sárközi R., Schiszler. Játékos-edző: Vecsei Viktor.

Sportszerű mérkőzésen megérdemelten tartotta otthon a három pontot a vendéglátó.

Gól: Sárközi L. (47., 51., 58., 78.), Ambrus L. (20.), Kapinya (66.), Szabó D. (88.).

Jók: Sárközi L., Ambrus S., Horváth Cs., Szűcs I. Ifi: elmaradt.

Faddi SE–

Aparhanti SE 1–8 (0–1)

Fadd, 100 néző. V.: Mihálovics (Antal I.).

Fadd: Szalai Á. – Keresztes G., Gász, Gerendai G., Erdei I. – Fehér K., Fazekas R. (Papp J., 73.), Sallai P. – Asztalos, Orsós M., Antus. Edző: Vida Tamás.

Aparhant: Kovács L. – Kovács M., Müller M. (Miklóssy, 14.), Hegyi – Kajtár I. – Jakab A. (Batta, 67.), Minker, Molnár N., Világosi – Buzás T. (Jakab R., 69.), Boros Gy. (Máté B., 70.). Játékos-edző: Máté Balázs.

A második félidőre szétesett a hazai csapat és a remekül játszó, korszerű támadójátékot felmutató vendégek szép gólokat szerezve elvitték a bajnoki pontokat Faddról.

Gól: Orsós M. (76., 11-esből), illetve Boros Gy. (24., 55., 69.), Miklóssy (48., 66., 87.), Molnár N. (84., 88.).

Jók: Asztalos, Gerendai G., Fehér K., illetve Boros Gyula Krisztián vezérletével az egész vendégcsapat dicsérhető. Ifi: 2–7.

Mórágyi SE–

Madocsa SE 4–1 (2–1)

Mórágy, 40 néző. V.: Farkas R. (Horváth T., Miklós G.).

Mórágy: Grassy D. – Nagy Á., Hostyánszki, Lestár, Kanalas (Dudás Z., 82.) – Babanics F. (Juhász A., 59.), Berényi Sz., Ignácz Z., Pozsár – Tóth L. (Babanics Gy., 65.), Löfli M. (Franek, 85.). Edző: Illés Béla.

Madocsa: Müller R. – Nagy I. (Szívós, 77.), Kern T., Hahn, Újvárosi – Wenhardt (Nyulasi, 72.), Rein, Herger, Varga L., Szabó R. – Szintai B. (Böde I., 55.). Edző: Böde Dániel.

Sportszerűen játszó, tartalékos csapatok küzdelméből megérdemelten kerültek ki győztesen a hazaiak.

Gól: Berényi Sz. (8., 79., az első 11-esből), Kanalas (27.), Ignácz Z. (89.), illetve Müller R. (44., 11-esből).

Jók: Grassy D. vezérletével az egész hazai csapat, illetve Müller R., Kern T., Szabó R. Ifi: elhalasztva.

A Bonyhád-Börzsöny SE–Szekszárdi UFC mérkőzést a vendégcsapat kérésére elhalasztották.

Borítóképünkön: A legtöbb gólt a Tolna VFC–Kisdorog összecsapás nézői láthatták