2021.09.20. 17:28
A Györköny megállította a Szedres menetelését
A megyei III. osztályú focibajnokság Keleti csoportjában a Györköny legyőzte a legutóbbi tizenegy lejátszott mérkőzését pontveszteség nélkül megvívó Szedrest, míg Nyugaton a Felsőnána bánta az iregszemcsei gólparádét.
Fotó: Molnár Gyula
A megyei III. osztály Nyugati csoportjában csak a Kaposszekcső-Csikóstőttősi KSE tudott vendégként győzni, míg az iregiek és a Tamási második csapata gólparádét rendezett.
Keleten a Györköny szolgáltatta a forduló meglepetését az előző 11 mérkőzésén még csak pontot sem veszítő Szedres legyőzésével. Az újonc gárdák összecsapását magabiztosan nyerte a kölesdi Zönge SE.
Keleti csoport, az 5. fordulóban
Györköny SE–Szedresi SE 2–1 (1–0).
Györköny, v.: Szigeti I. (Csobot L., Illés B.).
Gól: Bán J. (30., 61.), illetve Benizs (60.).
Németkéri SE–Tengelici SE 0–3 (0–1).
Németkér, v.: Álló (Kövesdi).
Gól: Kovács R. (10.), Borza (67.), Kovács J. (89.).
Zönge SE–Gerjeni FE 7–1 (6–0).
Kölesd, v.: Szabó P. (Kapéter J.).
Gól: Nagy P. (3., 12., 42.), Baranyai (17, 27.), Simon B. (31.), Baksai (63.), illetve Kövesi (92.).
Dunaszentgyörgyi SE–Kajdacsi SE 1–1 (0–1).
Dunaszentgyörgy, v.: Mihálovics (Sági B.).
Gól: Holweiger Z. (52.), illetve Kapás (23.).
Pálfai SE–Izmény SE 2–1 (1–0).
Pálfa, v.: Petrovics (Trapp).
Gól: Gyurcsák I. (43.), Gyurcsák B. (71.), illetve Bogdan R. (92.).
Gyapa Derbi SE–Nagydorog KSE 2–1 (1–0).
Németkér, v.: Rácz Zs. (Horváth T., Pekoli).
Gól: Gaál Cs. (40.), Wolf (53.), illetve Portikhegyi (75.).
Gyönki SE–Pusztahencsei KSE 2–3 (1–1).
Gyönk, v.: Kardos B. (Kiss J.).
Gól: Szabó J. (10.), Varga Sz. (48.), illetve Ranga A. (58., 83.), Csankó (11.).
Dunaszentgyörgy-Kajdacs (megyei III. o.)
Nyugati csoport, a 4. fordulóban
Iregszemcsei SE–Felsőnána SE 18–0 (11–0).
Iregszemcse, v.: Szappanyos (Rimai).
Gól: Kökény (1., 2., 16., 19., 22., 38.), Bella (26., 51., 68., 87.), Orsós R. (28., 39.), Franke (65., 83.), Papp N. (34.), Bódog (43.), Horváth R. (53.), Mudris N. (75.).
Tamási 2009 FC II–Magyarkeszi KSE 10–0 (5–0).
Tamási, v.: Antal I. (Horváth T.).
Gól: Juhász I. (12., 43., 84., 86.), Horváth Kálmán (15., 16., 37., a második 11-esből), Jáhn (63., 66.), Bukovics (56.).
Döbröközi KSE–Nak SE 4–3 (3–2).
Döbrököz, v.: Tóth T. (Illés B.).
Gól: Török Cs. (8., 44.), Szabó L. (26., 55.), illetve Rácz M. (17., 40.), Somogyvári (53.). Kiállítva: Varga L. (62., Döbrököz).
Regölyi SE–Kaposszekcső-Csikóstőttősi KSE 1–2 (1–0).
Regöly, v.: Fülöp A. (Kardos B.).
Gól: Törő B. (33.), illetve Törő T. (51.), Fehér A. (83., 11-esből).
Dombóvári LK–Dalmandi SK 7–1 (5–0).
Dombóvár, v.: Schell (Takács Z., Fodros L.).
Gól: Kis D. (16., 37.), Horváth J. (19., 11-esből), Varga T. (24.), Végh P. (38.), Nagy N. (77.), Gamos (86.), illetve Goman D. (80., 11-esből).
Az Őcsény SK–KSE Zomba mérkőzést november 20-ra halasztották.
Borítóképünkön: A Dunaszentgyörgy és a Kajdacs nem bírt egymással, a forduló egyetlen döntetlenét játszották.