Labdarúgó megyei III. osztály

2021.12.13. 18:15

Véget ért a megyei őszi szezon

Két mérkőzéssel zárult a megyei harmadosztály Keleti csoportjának őszi szezonja, így már valamennyi klub téli pihenőre vonulhat. Ezt a Pusztahencse és a Németkér teheti meg jobb szájízzel.

Nagydorog-Németkér Fotó: Molnár Gyula

Előbbi együttes nagy csatát vívott a Gyapával, végül az utolsó percben Ranga Adrián találatával otthon tartotta a három pontot. A szinte teljes őszi idényt idegenben teljesítő németkériek magabiztosan legyőzve a nagydorogiakat, tizenegyedik találkozójukon hatodik sikerüket aratták.

Megyei III. osztály, Kelet, a 2. fordulóból.

Pusztahencsei KSE–Gyapa Derbi SE 3–2 (1–0). Pusztahencse, v.: Brettner (Csobot L., Kövesdi). Gólszerzők: Rostás Gy. (15., 82.), Ranga A. (90.), illetve Sallai R. (61.), Mezei M. (85.).

A 13. fordulóból. Nagydorog KSE–Németkéri SE 0–3 (0–2). Nagydorog, v.: Rácz Zs. (Kovács L., Horváth T.). Gólszerzők: Piszár (17.), Majoros Sz. (28.), Szemes (75.).

A 15. fordulóból elhalasztott Szedresi SE–Kajdacsi SE mérkőzést nem játszották le, a három pontot 3-0-s eredménnyel a hazaiak kapták meg.

A Gyönki SE jelezte az MLSZ Tolna Megyei Igazgatósága felé, hogy tavasszal nem tudják vállalni a játékot. A csapat eredményeit törölték, aminek a Gyapa és a Németkér örülhetett, hiszen előbbit 3–1-re legyőzte, utóbbival pedig 1–1-re végzett a Gyönk. A visszalépéssel a szedresiek jártak a legrosszabbul, mert így elveszett a pályán megnyert 17–0-s sikerük, de a kölesdi Zönge SE 10–0-s győzelme is.