AutóCity megyei I. osztály

2023.04.29. 19:09

Gólzáporos győzelemmel vette vissza az első helyet az FC Dunaföldvár

Az FC Dunaföldvár kilenc gólig jutott a Tamási 2009 FC ellen, s sikerével visszavette a vezetést a tabellán.

A dunaföldváriak szélsője, Szedmák Roland tör kapura a tamási védők között

A dunaföldváriak már a második percben vezettek, s az első félidőben már 7–0-s előnyben voltak. A ragyogó napsütéses időben a közönség várta a gólzáport, de a második játékrészben a sok lehetőségéből már csak kettőt tudott gólra váltani Varga Balázs együttese, így végül 9–0-ra nyert. A földváriak meccsszámban beérték a most szabadnapos Bonyhád VLC-t, s visszaállították kétpontos előnyüket a tabella élén.

AutóCity megyei I. osztály, a 23. fordulóban

FC Dunaföldvár–Tamási 2009 FC 9–0 (7–0). Dunaföldvár, V: Farkas R. (Kapéter J., Debreceni K.). Dunaföldvár: Ivancsics (Hompót L., a szünetben) – Kónya (Hompót D., 62.), Koszó, Horváth A., Kun (Áman, 70.) – Dorogi, Petneházi (Godslove, 62.), Fröhlich Roland – Szedmák, Gellén, Márkvárt P. (Havasi, a szünetben). Vezetőedző: Varga Balázs. Tamási: Kis T. (Juhász D., 71.) – Hegedűs D., Yondo, Fleisch, Jáhn K., Papp G.. Török (Egyed, 69.), Mudris, Fenyő, Bognár F. (Pintér A., 85.), Nagy K. Edzők: Yondo Yvan, Pintér Attila. Gól: Szedmák (2., 8., 42.), Gellén (12., 38.), Petneházi (30.), Fröhlich Roland (44.), Godslove (73.), Havasi (79.).

Tevel Medosz SE–Bátaszék SE 1–2 (1–1). Tevel, V: Éreth A. (Pekoli D., Maczik M.). Tevel: Vecsei – Vituska N., Szolomájer Milán, Kuti, Simon J., Bakó – Schiszler (Keszthelyi, 72.), Laták, Borda, Gödör (Felföldi, 85.) – Simon T. Játékos-edző: Simon József. Bátaszék: Tóth F. – Heberling, Borsi, Rozgonyi, Sümegi – ifj. Berényi Sz. (Varjas B., 91.), Héhn F., Lerch M., ifj. Buzás A., Barabás M. (Csipak, a szünetben) – Kófiás. Vezetőedző: Buzás Attila. Gól: Simon T. (45., 11-esből), illetve Simon J. (12., öngól), Csipak (83.).

Bölcskei SE–Dombóvár FC 1–0 (1–0). Bölcske, V: Szabó P. (Lengyel S., Hauck A.). Bölcske: Varga M. – Rodenbücher T. (Nagy I., 81.), Hajdók, Parádi (Benke, 70.), Vámosi A. – Kovács E., Blatt (Fenyősi, 91.), Szili I.. – Süvöltős A. (Süvöltős J., 92.), Farsang P. (Rompos J., 76.), Horváth M. Vezetőedző: Farsang János. Dombóvár: Sztropkó – Vörös Á., Tieger, Právics, Bugyi (Kierdorf, a szünetben) – Párkányi, Lódri, Kreizer, Hetesi – Horváth Á., Tóth M. Vezetőedző: Horváth Zoltán. Gól: Süvöltős A. (25.)

A fordulóban a Bonyhád VLC és a Kakasd SE szabadnapos volt.