Megyei III. osztály, Kelet

2023.05.08. 14:08

Gólokban, piros lapokban és pontokban is megosztoztak a csúcsrangadó főszereplői

Nem született döntés a Szedresi SE–Pálfai SE rangadón a megyei III. osztályú focibajnokság Kelet csoportjában, így a vendégcsapat őriz kilenc pontos előnyét a tabella élén.

Nem bírtak egymással, így öt mérkőzésre nőtt a Györköny és a Kajdacs veretlenségi sorozata, a Gyapa Derbi viszont szeptember után, tizenöt nyeretlen bajnokit követően (2 döntetlen, 13 vereség) örülhettek győzelemnek. A Nagydorog a pusztahencsei, a Gerjen az őcsényi kaput vette be két perc alatt kétszer, eldöntve a hárompont sorsát.

Megyei III. osztály, Kelet, 22. forduló
Szedresi SE–Pálfai SE 1–1 (1–0). Szedres, v.: Bánáti (Áman I., Csúzi). Gólszerző: Simcsik (44.), illetve Rezicska (63.). Kiállítva: Bíró András (70.), illetve Orsós Gy. (70.)
Dunaszentgyörgyi SE–Németkéri SE 6–4 (2–2). Dunaszentgyörgy, v.: Lengyel S. (Málinger). Gólszerző: Kertész János (24., 55., 66., az első és harmadik 11-esből), Wascher (38.), Varga Z. (52.), Orsós M. (63.), illetve Csonka T. (84., 90., a második 11-esből), Gamus (15., öngól), Majoros (20.). Kiállítva: Rózsavölgyi (29., Németkér)
Őcsény SK–Gerjeni SK 1–3 (0–1). Őcsény, v.: Gazdag S. (Lőrincz P., Butenkov). Gólszerző: Fekete D. (49.), illetve Buzás G. (43.), Erdélyi P. (69.), Rogács (71.). Kiállítva: Révész Z. (81., Őcsény)
Györköny SE–Kajdacsi SE 1–1 (1–0). Györköny, v.: Albert J. (Kiss J.). Gólszerző: Pintér D. (10.), illetve Juhász M. (48.)
Gyapa Derbi SE–Izmény SE 3–1 (1–0). Németkér, v.: Czagány (Zászlósi). Gólszerző: Glósz (44., 54.), Siklósi (82.), illetve Szász Á. (58.)
Nagydorog KSE–Pusztahencsei KSE 5–1 (2–1). Nagydorog, v.: Csobot L. (Bányai). Gólszerző: Taubl (42., 43., a második 11-esből), Acsádi N. (77.), Molnár T. (82.), Pohner (91.), illetve Ranga A. (8.)