NB II-es női foci

2023.05.10. 11:00

Pápán sem jutott ki a sikerből az atomvárosi lányoknak

Korán kétgólos hátrányba került a Paksi SE másodosztályú női focicsapata Pápán, ahol csak szépítésre futotta Horváth Melittáéktól a 6–1-es vereségre végződő bajnokin.

B. S.

Horváth György csapata sorozatban hatodik vereségét szenvedte el a bajnokságban

Fotó: Molnár Gyula

Nem kezdődött jól a mérkőzés a Pápára mindössze két cserejátékossal érkező paksiak számára, akik a hetedik percben már kétgólos hátrányba kerültek. A nagyszünetre már 5–0 állt az eredményjelzőn, a második félidőt döntetlenre tudták hozni az atomvárosiak.

Horváth György együttese sorozatban hatodik vereségét szenvedte el a bajnokságban, legutóbb március közepén a sereghajtó ajkaiakat sikerült legyőznie. A zöld-fehérek vasárnap 12 órakor a Pénzügyőr SE-t fogadják.

Női NB II, Nyugati csoport, 19. forduló
Pápai ELC–Paksi SE 6–1 (5–0)
Pápa, v.: Molnár-Sáska (Tóth Cs., Schenk)
Pápa: Kiss E. – Tolner, Kalányos K., Pődör P., Fellner (Gödri, 65.), Horváth R., András A., Élő (Várhelyi, 54.), Szücs L., Bezselics, Bendes. Edző: Pődör Ákos
Paks: Lengyel M. – Lusinszki (Árki, a szünetben), Somogyi, Bárányos, Sereg, Boda, Kiss L., Horváth M., Kapéter Z. (Bogdán N., a szünetben), Győrfi N., Marosi. Edző: Horváth György
Gólszerző: Élő (7., 26.), Pődör P. (21., 44.), Bendes (4.), András A. (81.), illetve Horváth M. (75.)