2023.10.11. 16:02

A dombóváriak számára korán véget ért a kupasorozat

Az első forduló jelentette a végállomás a Dombóvári Kosársuli KE számára az idei férfi Hepp Kupából, miután hazai pályán 78–56-ra alulmaradt az NKA Universitas Pécs második számú csapata ellen.

Szilágyi Tamás együttes már az első félidőben tetemes hátrányt szedett össze, miután a nála egy osztállyal feljebb játszó – és az NB I/ Zöld csoportját három győzelemmel kezdő – baranyaiak az első negyedben 9–0-s, a másodikban 7–0-s sorozatot is produkáltak (24–53). A második félidőt összességében megnyerték a dombóváriak, de ez is csak az eredmény kozmetikázásra volt elég.

A DKKE-nek így már csak az NB II-es bajnokságra kell koncentrálniuk, ahol legközelebb október 27-én vármegyei rangadón fogadja a bonyhádiakat.