Megyei III. osztályú foci

2023.10.09. 10:50

Korábbi edző fújta a csapat bajnokiját, de odalett a Szedres veretlensége (galériával)

A Madocsa SE idegenben győzte le 3–1-re a szedresieket az AutóCity Volkswagen Tolna Vármegyei III. osztályú focibajnokság Kelet csoportjának rangadóján, ezzel Böde Dániel csapata tartotta meg hibátlan mérlegét.

Három gólnak és a három pontnak is örülhettek Böde Istvánék (jobbról a második) a szedresi rangadó után

A Játékvezető Bizottság nem küldött sípmestereket a Szedres–Madocsa rangadóra, így azt szükség játékvezetővel voltak kénytelenek lejátszani a csapatok. A feladatot az a Lacza József látta el, aki korábban évekig irányította a szedresi gárdát, de egy szezont játszott a madocsai csapatban is, míg a vendégek edzőjének, Böde Dánielnek trénere is volt Pakson. A „spori” beszámoló alapján korrektül vezette a találkozót, aminek végén a Madocsa örülhetett, s tartotta meg hibátlan mérlegét.

A Gerjen sorozatban harmadik, a Sióagárd negyedik sikerét könyvelte el, de megszerezte első hazai győzelmét a címvédő Pálfa is. A kajdacsiak Farkas Attila, Juhász Máté és a technikai vezető Deák Zoltán nélkül a 94. percben mentették döntetlenre bajnokijukat Dunaszentgyörgyön, a Nagydorog pedig első pontjait szerezte a szezonban.

AutóCity Volkswagen Tolna Vármegyei III. osztály, Kelet, 6. forduló
Szedresi SE–Madocsa SE 1–3. Szükség játékvezetővel. Gólszerző: Kuti, illetve Böde I. (2), Éger
Dunaszentgyörgyi SE –Kajdacsi SE 2–2 (2–1). Dunaszentgyörgy, v.: Berengyán B. (Maczik, Csobot L.). Gólszerző: Tóth Z. (27.), Takács M. (37.), illetve Király P. (19.), Lengyel J. (90+4.). Kiállítva: Pál M. (91., Dunaszentgyörgy)
Györköny SE–Sióagárdi SE 1–3 (0–2). Györköny, v.: Mihálovics (Zászlósi). Gólszerző: Bán A. (81., 11-esből), illetve Dombi N. (5.), Simon Gy. (23.), Fekete D. (85.)
Nagydorog KSE–Őcsény SK 3–0 (2–0). Nagydorog, v.: Berengyán B. (Horváth T., Petrovics). Gólszerző: Acsádi N. (8., 57.), Berek (19.)
Gerjeni SK–Gyapa Derbi SE 3–0 (1–0). Gerjen, v.: Lichtenberger (Rátkai, Szalontai). Gólszerző: Gerendai Z. (16.), Rogács (54.), Link (86.)
Pálfai SE–Tolna VFC II 5–0 (0–0). Pálfa, v.: Czagány (Krajcsovics A., Zászlósi). Gólszerző: Orsós D. (52., 87.), Polyák (46.), Végh M. (67.), Papp T.(80.)