Vármegyei labdarúgás

2023.12.04. 13:00

Kilenc mezőnyjátékossal kaptak hetet a nagydorogiak Madocsán (képgalériával)

Három mérkőzést pótoltak be hétvégén az AutóCity Volkswagen Tolna Vármegyei harmadosztályban, kettőt a keleti, egyet a nyugati csoportban.

A madocsai Szlucska Zsolt négy góllal zárta az őszi szezont

Két góllal tért vissza eltiltásából a kajdacsi Juhász Máté, csapata pedig legyőzte a Németkért. A hazaiak sikerükkel megelőzték riválisukat, akiknek ezzel megszakadt öt mérkőzésből álló győzelmi sorozatuk. Szlucska Zsolt vezetésével a listavezető Madocsa hibátlan mérleggel lett őszi első, miután tizenkettedik bajnokiját is megnyerte a tíz játékossal érkező nagydorogiak ellen.

Nyugaton a Nak cserejátékos nélkül utazott el Magyarkeszire, ahol így esélye sem volt a pontszerzésre. Sikerével a vendéglátó feljött a negyedik helyre és esélye maradt dobogón zárni az őszi szezont.

AutóCity Volkswagen Tolna Vármegyei III. osztály, Kelet, az 5. fordulóból
Madocsa SE–Nagydorog KSE 7–0 (5–0). Madocsa, v.: Berengyán (Horváth T., Debreceni K.). Gólszerző: Szlucska (13., 38., 49., 66.), Böde I. (41., 43.), Reining (35., öngól)

A 7. fordulóból
Kajdacsi SE–Németkéri SE 4–2 (2–0). Kajdacs, v.: Tóth S. (Szász Gy., Bányai D.). Gólszerző: Juhász M. (41., 79.), Végh G. (43.), Bogdán M. (86.), illetve Majoros G. (88.), Csonka J. (90.)

AutóCity Volkswagen Tolna Vármegyei III. osztály, Nyugat, az 1. fordulóból
Magyarkeszi KSE–Nak SE 7–1 (3–0). Magyarkeszi, v.: Kovács L. (Nagy Z., Kapéter J.). Gólszerző: Bella L. (28., 41.), Orosz Á. (36., 74.), Pataki Gy. (53.), Papp G. (58.), Horváth Á. (68.), illetve Móricz G. (60.)

Ez következik
Nyugat, a 6. fordulóból. December 9., szombat: Magyarkeszi KSE–1952 Dalmand SC 13 óra
A 2. fordulóból. December 10., vasárnap: Nak SE–Iregszemcsei SE 13 óra