labdarúgás

2019.03.18. 19:50

Egy busznyi Fradi-drukker előtt nyerte meg a derbit a Madocsa

A Madocsa sikerét hozta a Bölcske elleni szomszédvári rangadó a megyei II. osztályban. Böde Dániel kedvéért több tucat Ferencváros-drukker is kiruccant Madocsára. A Mórágyi SE-ben elkezdte a gólgyártást a Tóth Tamás pótlására igazolt Földvári Viktor.

Madocsa SE–Bölcskei SE 3–0 (1–0)

Madocsa, 400 néző. V.: Géró (Horváth Z., Farkas L.). Madocsa: Müller R. – Varga L., Kern T., Hahn, Magyar I. – Rein (Süvöltős J., 80.), Éger (Zengrűber, 76.), Araczki A. (Majoros G., 70.) – ifj. Süvöltős J. (Madár K., 57.), Böde I., Piszár (Karszt A., 63.). Edző: Böde Dániel. Bölcske: Nagy G. – Bereczki, Keresztes D., Ferencz Z., Debreceni – Farnek A. (Ferencz M., 82.), Szauer, Balogh K. (Pálfi, 61.), Tóth Gy. – Szabó R., Höss (Szenczi, 72.). Edző: Besenczi Zoltán. A türelmesen játszó hazaiak pazar gólokkal magabiztos győzelmet arattak az egy busznyi Fradi-szurkoló örömére. Gól: Éger (43., 62.), Böde I. (56.). Jók: Magyar I., Rein, Éger, Böde I., Madár K., illetve Höss, Szauer. Ifi: 5–4.

Kisdorogi FC–Nagymányoki SE 1–0 (1–0)

Kisdorog, 150 néző. V.: Stefik (Pekoli, Rimai). Kisdorog: Kiss A. – Miszler (Miklós K., 83.), Horváth P. (Kadosa, 5.), Páli, Nagy K. – Pálinkás N. (János K., 90.), Palkó Máté, Bordi, Dóczi (Fazekas A., 83.) – Schiller A. Horváth G. Edző: Pálinkás Gábor. Nagymányok: Pakurár – Kálozdi, Borbély Cs., Majlinger – Krähling, Pál István – Vajda T., Horváth B., Domokos R., – Sztrahia, Barabás Á. (Kosztancsek, 21.). Edző: Köő László. A sok helyeztet kidolgozó és kihagyó hazaiak megérdemelten tartotta otthon a három pontot. Gól: Kadosa (24.). Jók: Kadosa, Páli, Pálinkás N., Dóczi, illetve Pakurár, Krähling, Pál István. Ifi: 4–0.

Dunakömlődi SE–Tolna VFC II-Bogyiszló 0–5 (0–1)

Dunakömlőd, 50 néző. V.: Knap (Pesti Dóra, Kovács L.). Dunakömlőd: Bildhéber G. – Jóni K., Szemes (Berek, 57.), Kern M., Józsa G. (Györgye, 81.) – Csonka J. (Kiss Z., 69.), Szabados Molnár, Poroszkai J. (Link, 56.), Krémer (Horváth J., 76.) – Jóni A., Szlucska. Edző: Kollarics Zsolt. Tolna II-Bogyiszló: Bali B. – Sós, Kovács G., Fögler (Oláh Sz., 66.), Schütz – Frankovszky, Merkl M. – Gál T., Pesti V., Felföldi – Csontos (Márton J., 74.). Edző: Szőcs Richárd. Jó első félidő után a megsérült Szemes Márk kiválását követően a hazaiak nagy védelmi hibákból kapták a gólokat, így a vendégek győzelme megérdemelt. Gól: Gál T. (39., 52., 63., 88.), Pesti V. (67.). Jók: Szemes, illetve Felföldi és Gál T. vezérletével az egész vendégcsapat.

Mórágyi SE–Simontornya TC 5–1 (4–1)

Mórágy, 150 néző. V.: Fülöp J. (Suba, Juhász D.). Mórágy: Vecsei R. – Töttősi Á. (Mezei, 53.), Simon J., Lestár, Tóth B. –Bene, Földvári V., Berényi Sz., Palkó J. (Nagy Á., 65.) – Tóth L., Kovács K. (Decsák, 55.). Simontornya: Plézer – Szalai B., Jancski, Kiss Gy. (Csepregi, a szünetben), Györe – Marekkel, Koncz, Kapinya, Szálka V., Papp T. – Csányi Á. (Fung, 68.), Játékos-edző: Ambrus László. Mezőnyben szervezetten játszó vendégcsapatot győzött le gólra törő játékával a listavezető. Gól: Földvári V. (13., 21., 33.), Bene (39.), Kovács K. (47.), illetve Papp T. (15.). Jók: Földvári V., Tóth B., Berényi Sz., Lestár, Bene, illetve Papp T., Kapinya, Csepregi, Szálka V. Ifi: 6–4.

Gerjeni SK–Szekszárdi UFC II 0–2 (0–1)

Gerjen, 50 néző. V.: Éreth (Váncsa). Gerjen: Vajda P. – Tesényi (Gergity, a szünetben), Bán Z., Hajnes D., Kertész N. – Kövesi, Lacza Zs., Romhányi T. (Holweiger R., a szünetben), Tóth R. (Béda, 76.) – Szili Á., Balogh T. (Orsós K., 76.). Játékos-edző: Lacza Zsolt. Szekszárd II: Császár G. – Lőrinc, Torma, Tóth P., Rátkai – Tolnai L., Vizdár Zs. (Szabó Zs., 80.) – Csiki (Rupa, a szünetben), Csizmadia F. (Bognár Zs., 63.), Csikós (Beilert, 80.) – Csende I. (Decsi, 71.). Játékos-edző: Vizdár Zsolt. A szervezetten futballozó, nagyot küzdő hazaiak megnehezítették a rutinos vendégcsapat dolgát. Gól: Lőrinc (31.), Csende I. (68.). Jók: Vajda P., Bán Z., Szili Á., Lacza Zs., illetve Csende I., Csizmadia F.

Kaposszekcső-CST KSE–Bonyhád-Börzsöny SE 0–3 (0–3)

Csikóstőttős, 100 néző. V.: Sipos L. (Verbászi, Rimai). Kaposszekcső-Csikóstőttős: Heisz – Porció, Végh P., Őri, Varga-Stadler – Kalmár Cs., Laczkó N., Németh Z. (Fehér A., 72.), Cser –Valkó B. (Nagy P., 57.), Horváth R. Edző: Iván József. Bonyhád-Börzsöny: Ladányi (Schleinig, a szünetben) – Baranyi, László L., Sebestyén T., Selyem – Pongrácz, Pechár, Hosnyánszki Zs. (Eckert, 76.), Győrfi J. (Csobot, 63.) – Rafai (Szentes, 65.), Hosnyánszki T. Játékos-edző: Hosnyánszki Zsolt. A lelkesedésük ellenére a hazaiak nem tudták megnehezíteni a címvédő dolgát. Gól: Pechár (16., 18.), Hosnyánszki T. (28.). Kiállítva: Porció (78.). Jók: Pechár, Baranyi, Selyem. Ifi: 1–2.

Faddi SE–Őcsény SK 7–1 (2–1)

Fadd, 200 néző. V.: Knap (Bárdos-Gutpintér). Fadd: Szabó D. – Szűcs R. (Borda, 51.), Gerendai G., Gász, Asztalos – Szatmári, Fehér K., Mausz (Kovács G., 82.), Baros (Antus, 82.) – Csibi F. (Vida T., 68.), Horváth M. (Papp J., 76.). Játékos-edző: Vida Tamás. Őcsény: Lizák Zs. – Hosnyánszki B., Babanics F., Vecsei V. (Hamar, 45.), Szücs M. (Batánovics, 53.) – Kovács J., Göndör, Ignácz Z. (Kispál, 74.), Sereg J. (Szabó A., 76.), Horváth F. (Sereg R., 76.) – Babanics Gy. Edző: Weisz Péter. A második félidőben elfáradó, de jól játszó vendégeket fokozatosan őrölte fel a hazai gárda. A hajrában az Őcsénynek is megvoltak a helyzetei. Gól: Szatmári (18., 68., a másodikat 11-esből), Szűcs R. (1.), Mausz (50.), Babanics F. (71., öngól), Gerendai (81.), Fehér K. (88.), illetve Ignácz Z. (37). Kiállítva: Hosnyánszki B. (66.). Jók: Fehér K., Szatmári, Asztalos, Gerendai G., Szabó D., illetve Lizák Zs., Babanics F., Babanics Gy. Ifi: 9–0.

Aparhanti SE–Pincehelyi ATE 2–1 (1–1)

Mucsfa, 120 néző. V.: Hartung (Bárdos-Gutpintér, Kapéter). Aparhant: Götcz (Seregi Sz., a szünetben) – Müller M., Kovács M., Loósz – Molnár D. (Szász D., 69.), Kajtár, Hegyi, Gyalog – Miklós L. (Jakab R., 81.), Batta (Buzás T., 58.), Móricz G. Edző: Minker Endre. Pincehely: Németh R. – Gereny, Varga P., Vitányi, Juhász V. – Császár T., Branauer, Csomor, Pruck, Borbély Zs. – Németh M. (Kintli, 48.). Edző: Fekete László. Nehézkes hazai győzelem a jól küzdő vendégek ellen. Gól: Molnár D. (26.), Móricz G. (68.), illetve Pruck (19.). Jók: Kajtár, Hegyi, Loósz, illetve Pruck, Branauer, Németh R. Ifi: 6–1.

A góllövőlistán

Felnőttek, 34 gólos: Tóth Tamás (Mórágyi SE), 26 gólos: Móricz Gergő (Aparhanti SE), 18 gólos: Böde István (Madocsa SE), Szabó Roland (Bölcskei SE), 17 gólos: Barabás Ákos (Nagymányoki SE), Schiller Adrián (Kisdorogi FC), 15 gólos: Szlucska Zsolt (Dunakömlődi SE), 14 gólos: Ambrus László (Simontornya TC). Ifjúságiak, 49 gólos: Csonka János (Dunakömlődi SE), 33 gólos: Dóczi Ákos (Kisdorogi FC), 30 gólos: Bece Tibor (Bonyhád-Börzsöny SE).