LABDARÚGÁS megyei II. osztály

2018.03.19. 21:28

Gerjen-bravúr a Schillert nélkülöző Kisdorog ellen

Négy mérkőzést rendeztek a megyei másodosztály 18. fordulójában. A listavezető Mórágyi SE nem lépett pályára, így a Pincehelyen győzni tudó Szekszárdi UFC II visszavette az első helyet a tabellán.

Berg Sándor, fotó: Makovics Kornél

Pincehelyi ATE–Szekszárdi UFC II 2–8 (1–4)

Pincehely, 50 néző. V: Pekoli (Bati, Szappanyos).

Pincehely: Németh R. – Gereny, Csomor, Dobos J. (Márkus, 60.), Juhász V. – Reimann, Dobrovics, Mudris, Sandó – Szálka, Teszler. Edző: Zajtai Gábor.

Szekszárd II: Fekete D. – Lőrinc, Tóth P., Pesti Z., Vizdár Zs. – Tolnai L., Csiki – Sárközi Á., Csizmadia F., Torma (Bognár Zs., 68.) – Csende R. (Decsi, 69.). Játékos-edző: Vizdár Zsolt.

A gyengén játszó hazaiak felett fölényes győzelmet aratott az őszi bajnok.

Gól: Dobos J. (18.), Teszler (82.), ill. Vizdár Zs. (13., 70.), Pesti Z. (11.), Sárközi Á. (26.), Csende R. (28.), Csizmadia F. (50.), Csiki (65.), Tolnai L. (85.).

Jók: Sárközi Á., Csende R. Ifi: a Szekszárd NB III-as.

Bölcskei SE–Fadd SE 2–2 (2–1)

Bölcske, 50 néző. V: Tálas (Horváth T., Antal I.).

Bölcske: Nagy G. – Tóth Gy. (Molnár M., 73.), Höss, Princz Z. (Varga M., a szünetben), Farnek A. (Klinger, 70.) – Sipos B., Fenyősi, Dömény, Debreceni – Keresztes D., Mészáros G. Edző: Besenczi Zoltán.

Fadd: Szalai Á. – Gerendai, Csányi O., Horváth M., Asztalos – Fazekas R., Fehér K. (Baros, a szünetben), Szatmári, Horváth Cs. – Gáncs (Szűcs R., 74.), Fejes Z. Edző: Vida Tamás.

Irreális körülmények között lejátszott mérkőzésen az első félidőben a hazaiak, míg a másodikban a vendégcsapat akarata érvényesült. Igazságos döntetlen született.

Gól: Mészáros G. (12.), Tóth Gy. (25.), ill. Horváth Cs. (43.), Csányi O. (86.).

Jók: Fenyősi Gergely vezérletével az egész hazai csapat, ill. Szalai Á., Fehér K., Baros. Ifi: 3–2.

Kisdorogi FC–Gerjeni SK 2–2 (0–2)

Kisdorog, 70 néző. V: Knap (Antal I., Horváth T.).

Kisdorog: Kiss A. – Nagy K., Bordi, Palkó Máté, Miklós K. (Miszler, 72.) – Pálinkás N., Páli, Palkó Márk – Horváth P., Horváth G., Dóczi (Csöglei, 52.). Szakmai igazgató: Bőhm János.

Gerjen: Vajda P. – Kozák, Aradi G., Holweiger R., Gerendai Z. – Szemes, Lacza Zs., Bucher, Schütz (Tóth R., 84.) – Aradi Cs. (Szegfű, 54.), Szili Á. (Holweiger Z., 62.). Játékos-edző: Lacza Zsolt.

A kisdorogiak átaludták az első félidőt, de a szünet után felszívták magukat, és végül egy pontot otthon tudtak tartani.

Gól: Bordi (66.), Pálinkás (80.), ill. Szemes (16.), Palkó Márk (25., öngól). Jók: Bordi, Pálinkás, Páli, ill. egész vendégcsapat. Ifi: elmaradt.

Madocsa SE–Sióagárdi SE 6–2 (4–0)

Madocsa, 80 néző. V: Tóth S. (Papp G., Szabó G.).

Madocsa: Szintai – Karszt A. (Süvöltős J., 73.), Kern, Hahn, Magyar I. – Rein (Wenhardt, 73.), Éger (Kanik, 80.), Varga L. – ifj. Süvöltős J. (Baka, 60.), Böde I., Piszár (Gábor H., 85.). Edző: Böde Dániel.

Sió­agárd: Osztopányi (Dombi, 53.) – Vass, Tóth Attila, Sümegi Zs., Sági Gy. – Vajda S. (Horváth P., 63.), Tóth Adrián, Tóth G. (Auth, 53.), Kovács J. – Schaffler B. (Meczker, a szünetben), Schaffler D. Edző: Szabó Tibor.

Sportszerű találkozón a nagy kedvvel játszó hazaiak az első félidőben eldöntötték a mérkőzést. A másodikban a Sióagárd is mutatott szép dolgokat.

Gól: Böde I. (40., 45., 50., 82.), Kern (11.), ifj. Süvöltős J. (42.), ill. Schaffler D. (58.), Sümegi Zs. (67.).

Jók: Magyar I., Éger, Varga L., Piszár, Böde I., ill. Tóth Attila, Sümegi Zs., Schaffler D., Schaffler B. Ifi: 1–7.

A Kaposszekcső-Csikóstőttős–Bonyhád-Börzsöny, Mórágy–Simontornya és Gyönk–Dunakömlőd mérkőzések elmaradtak, azokat későbbi időpontban pótolják. Az Aparhanti SE szabadnapos volt.